2 نظر

یوبی‌سافت سنگاپور در حال توسعه یک عنوان جدید و عظیم است

توسط در3 سال پیش
 

همان‌طور که اطلاع دارید، شرکت فرانسوی یوبی‌سافت مشغول توسعه سه عنوان بزرگ است، نسخه جدید فرقه آساسین، گوست ریکان و واچ داگز ۲ که حال به‌نظر می‌رسد باید یک عنوان دیگر و احتمالاً جدید را نیز به این لیست اضافه کرد. برای جزئیات خبر با دنیای بازی همراه باشید.

شعبه سنگاپور شرکت یوبی‌سافت در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد و از آن زمان تاکنون در توسعه بسیاری از عناوین بزرگ این ناشر، سهم بسزایی داشته است.  آقای الیور د روتالیر از مدیران شعبه سنگاپور و بخش جنوب شرقی آسیا در تازه‌ترین صحبت‌های خود اعلام کرد که در حال حاضر آن‌ها قصد دارند تا استودیو تازه‌ای را در فیلیپین تاسیس کنند. اما در کنار این موضوع، آقای روتالیر درمورد وضعیت کنونی استودیو خود اعلام کرد که آن‌ها در حال توسعه یکی از بزرگ‌ترین عناوین شرکت یوبی‌سافت هستند.

ما از اینکه در توسعه بسیاری از عناوین شرکت داشته‌ایم، بسیار خرسند هستیم.  ما در طول این هفت سال در تولید ده عنوان بزرگ همکاری داشتیم و در حال حاضر نیز مشغول ساخت یکی از بزرگ‌ترین عناوین یوبی‌سافت برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها هستیم.

متاسفانه آقای روتالیر اطلاعات بیشتری را منتشر نکرده و هنوز به‌‌بصورت دقیق مشخص نیست که این عنوان قسمت جدیدی از یک فرانچایز است یا یک سری جدید. با این‌حال باید منتظر اطلاعات تکمیلی ماند.

 

مطلب مشابه ◄  تاریخ انتشار بازی ترسناک Transference مشخص شد
 

شما باید ورود برای ارسال نظر