موتور گرافیکی Serious Engine در دسترس عموم قرار گرفت

توسط بهزاد ناصرفلاح در ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ , ۱۴:۰۰

موتور گرافیکی Serious Engine در دسترس عموم قرار گرفت. این موتور گرافیکی توسط توسعه دهنده بازی‌های Serious Sam  ساخته شده است و هم اکنون برای تمامی کاربرانی که نیاز به این موتور گرافیکی داشته باشند قابل دانلود است.

انتشار کدهای این موتور گرافیکی با پانزدهمین سالگرد انتشار این بازی‌های انجام گرفت و «ویاچسلاو نیکتنکو» از سازندگان این موتور گرافیکی اعلام کرد:

این نسخه از Serious Engine برای تیم Croteam دارای اهمیت فراوانی است و من به شخصه در گذشته، قبل از اینکه این کار بر روی سورس کدها را آغاز کنم،چند مود برای این موتور نوشته‌ام. Serious Engine یک موتور گرافیکی بی نظیر برای کسانی است که در حال یاد گیری بازی سازی هستند.

اگر چه این موتور گرافیکی بازی‌هایی با گرافیک بسیار بالا را تولید نمی‌کند اما کار با آن بسیار راحت و تعریف فرمان‌ها بسیار لذت بخش است. کاربران زیادی در حال توسعه مود برای این موتور هستند. به عبارت دیگر هر چیزی که برای ساخت یک بازی و یا ایجاد یک تجربه بازی سازی نیاز داشته باشید در این موتور پیدا خواهید کرد.

در حال می‌توانید با مراجعه به سایت GitHub کدهای مورد نیاز را دانلود نمایید. همچنین همزمان با سالگرد عرضه بازی‌های Serious Sam، این سری بازی‌ها با ۹۰ درصد تخفیف در شبکه استیم عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: