8 نظر

موسیقی بازی: اولین روز بهار!

توسط در3 سال پیش
 

بالاخره سال هم تحویل شد و ما همچون انسان‌های بی‌کار دیگری که به موسیقی علاقه‌دارند (حتا شما دوست عزیز) مشغول چرخ زدن در انبوه آلبوم‌های موسیقی بودیم که ناگهان به فکر افتادیم که چه قطعه‌ای از کدام بازی می‌تواند مناسب این زمان باشد. و چون که شخصا خیلی در این کار خبره‌ام، بعد از دو سه ساعت گشتن قطعه‌ی مورد نظر را یافت کردم و طبق قولی که دیروز به شما دادیم، یک قطعه از موسیقی بازی را برای نیوش و البته دانلود در اختیار شما قرار می‌دهیم.

این قطعه که اصلا متعلق به بازی مفرح و دل‌نشین «بزرگ سیاره کوچک» (Little Big Planet) است محصول اجرای ارکستر فیلارمونیک لندن است که به رهبری «اندرو اسکیت» گزیده‌ای از بهترین آهنگ‌های بازی‌ها را به صورت سمفونیک در آوردند. با شروع آهنگ شما خیلی سریع حس بهار را دریافت می‌کنید و بعد کم‌کم فضا تغییر می‌کند و زمانی که آهنگ به اوج خود می‌رسد، می‌توانید هیجان خود را آزاد کنید و به هر نحوی که دل‌تان می‌خواهد شعف را بروز بدهید. فقط مراقب باشید به در و دیوار نپاشد.

تا روز آینده و یک قطعه‌ی شنیدنی دیگر… این شما و این هم “Orb of Dreamers” (که اگر بازی را انجام داده باشید می‌فهمید یعنی چه).


اگر پیشنهادی هم دارید در بخش دیدگاه‌ها مطرح کنید تا ببینیم چه می‌شود. ولی خودتان می‌دانید که بنده پیشنهادهای شما را خیلی جدی نمی‌گیرم!

مطلب مشابه ◄  Razer Phone 2 در اواخر 2018 معرفی خواهد شد
 

شما باید ورود برای ارسال نظر