15 نظر

موسیقی بازی؛ آخرین روز سال ۹۴

توسط در3 سال پیش
 

به ساعات پایانی (واقعا پایانی) سال ۹۴ رسیده‌ایم. خیلی از شما باید الان دقیقا همان حسی را داشته باشید که موقع رسیدن به مرحله‌ی آخر بازی دارید. وقتی بازی خوب باشد، نگران این هستید که لذت بردن‌تان از آن یک‌سره به پایان می‌رسد. وقتی بازی آن‌قدرها خوب نباشد، منتظرید که این لحظه‌ی هیجان‌انگیز و رهایی‌بخش فرا برسد و از شر آن خلاص شوید. بازی فقط یک پایان دارد و مهم نیست که سربلند هستید یا سرافکنده، به محض تمام شدن تیتراژ پایانی، قسمت بعدی بازی شروع می‌شود!

برای لحظات پایانی سال‌تان یک موسیقی متن از بازی در نظر گرفته‌ایم. یک قطعه‌ی فوق‌العاده زیبا که قشنگ حس و حال پایان یافتن یک ماجرای کش‌دار و چالش‌برانگیز را به شما منتقل می‌کند.

البته این نوید را هم به شما می‌دهیم که برای هر روز تعطیلات‌تان یک آهنگ داریم! حتا شاید یک آلبوم موسیقی! دنیای بازی را در ایام تعطیلات دنبال کنید.

اما قطعه‌ی امروز، ساخته‌ی «رامین جوادی» -که حتما معرف حضورتان هست- و متعلق به آلبوم موسیقی متن بازی «مدال‌افتخار: جنگ‌جو» است. جوادی که با کارهای به یادماندنی‌اش برای سریال‌های تلویزیونی و مخصوصا آهنگ‌های اصلی «فرار از زندان» و «بازی تاج و تخت» شناخته می‌شود، در ساخت موسیقی متن بازی مدال افتخار بیش از هر چیز سعی کرده موسیقی متناسبی با حال و هوای قصه در بیاورد. صرف نظر از کیفیت نهایی بازی و داستانی که شاهدش بودیم، موسیقی متن مدال افتخار راضی کننده است و حتا در چند قطعه شما را شگفت‌زده می‌کند. قطعه‌ی “With Honors” را این آخر سالی گوش کنید و به فکر این باشید که دنیای بازی چه آهنگ قشنگی برای تیتراژ پایانی سال‌تان معرفی کرده است!

مطلب مشابه ◄  تماشا کنید: تریلر جدید بازی Left Alive داستان بازی را نمایش می‌دهد


 

شما باید ورود برای ارسال نظر