کرایتک نحوه جدید استفاده از CryEngine را اعلام کرد

توسط رضا عباسی در ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ , ۱۶:۰۰

روز گذشته در جریان کنفرانس Game Developers Conference، استودیوی کرایتک خبر بسیار مهمی در مورد انجین بازی‌‌سازی خود، CryEngine، اعلام کرد.

بر اساس این اعلامیه، روز گذشته ورژن جدیدی از این انجین با نام CryEngine V با مدل تجاری “به اندازه‌‌ای که نیاز داری پرداخت کن” عرضه شد.

این خبر در حالی اعلام شد که سال گذشته استودیوی Epic اعلام کرده بود که انجین معروف Unreal Engine می‌‌تواند به صورت رایگان در اختیار سازندگان قرار بگیرد.

در کنفرانس خبری کرایتک اعلام شد: CryEngine V امروز و با مدل تجاری “به اندازه‌‌ای که نیاز داری پرداخت کن” عرضه می‌‌شود و به سازندگان این امکان را می‌‌دهد بسته به نیازشان و مبلغی که پرداخت می‌‌کنند، از برخی از ویژگی‌‌ها و سورس‌‌کد کامل انجین بهره ببرند؛ بدون پرداخت هزینه اضافی بابت شارژ سرویس و یا هزینه وفاداری. کاربرانی نیز که قصد همکاری برای استفاده از CryEngine V را دارند، می‌‌توانند تا ۷۰ درصد از مبلغ را به پروژه حمایتی جدید کرایتک – برنامه‌‌ای برای حمایت از سازندگان مستقل در سراسر دنیا – اختصاص دهند.

موسس و مدیر استودیوی کرایتک، Cevat Yerli، می‌‌گوید CryEngine V نه تنها نشانگر تعهد کرایتک به ارائه پیشرفته‌‌ترین تکنولوژی انجین بازیسازی خواهد بود، بلکه در دسترس‌‌بودن آن دیگر هدف آنها از ارائه این انجین می‌‌باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: