«جزیره مرده ۲» دوباره احیا خواهد شد

توسط نیما رضایی در ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ , ۱۵:۳۰

«جزیره مرده ۲» دوباره احیا خواهد شد. ناشر این بازی، «Koch Media»، به همکاری خود با توسعهٔ دهندهٔ قبلی بازی، که «Yager Productions» نام داشت، پایان داد و با استودیویی جدید شروع به همکاری کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیوی جدیدی که وارد همکاری با «Koch Media» شده است، «سومو دیجیتال» نام دارد که اخیراً توسعه دهندگی بازی‌هایی چون «Little Big Planet ۳» و «Forza Horizon ۲» را به عهده داشته است. طبق صحبت‌های مدیر مسئول «Koch Media» این استودیو خلاقانه کار می‌کند و دید متفاوتی دارد؛ به همین خاطر سپردن این پروژه‌ها به آن‌ها در این وهله، منطقی‌ترین کار ممکن طلقی می‌شد.

«سومو دیجیتال» بی‌شک یکی از با استعداد ترین‌های بازی سازی است اما اشتباهاتی در ساخت بازی‌هایی چون «Little Big Planet ۳» انجام داده است که موجب می‌شود نتوان به آن‌ها کامل اعتماد کرد؛ به علاوه این استودیو تجربهٔ ساخت بازی جهان آزاد را تا به حال نداشته و چالش انجام چنین کاری را برای اولین بار پذیرفته است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “«جزیره مرده ۲» دوباره احیا خواهد شد”

  1. cheater47 گفت:

    خوبیه این عنوان و عناوینی مثله این که لفت فور دد راهو براشون وا کرد اینه که قشنگ مشخصه باید چیکار کنن یعنی تا مقدار زیادی از چیزی که باید از آب در بیاد مشخصه و یه مقدارم ابتکار تویه گیم پلی و یه کو.آپه خوب به نظره من فوروشه این بازیرو فطعی میکنه :-)
    الآن مردم خیلی میپسندن ۴ نفری برن زامبی کشی :*: :*: :ps: :*: :*:

    ۰ ۰