تماشا کنید: تصاویر جدیدی از Shenmue III منتشر شد

توسط رضا عباسی در ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ , ۲۱:۲۷

تصاویری جدیدی از وضعیت فعلی Shenmue III منتشر شد که محیط متنوع و رنگارنگ بازی را به خوبی نشان میدهند.

این تصاویر همزمان با حضور کارگردان بازی، Yu Suzuki، در کنفرانس Monaco Anime Game International Conferences منتشر شدند. این تصاویر را در ادامه خواهید دید.

یکی از جوایز کمپین Kickstarter بازی، یک قرار ملاقات به صرف شام له همراه آقای Suzuki بود که دو نفر با پرداخت ۱۰,۰۰۰ دلار در این کمپین، برنده این جایزه شدند و در شهر Eze با وی دیدار خواهند کرد.

کمپین Kickstarter بازی توانست ۶ میلیون دلار جمع کند و به راحتی هدف اولیه (۲ میلیون دلار) را پشت سر بگذارد. با اتمام این کمپین نیز کمپین دیگری شروع شد که طرفداران بتوانند به حمایتهای مالی خود از بازی ادامه دهند.

Shenmue III قرار است برای پلفترمهای PC و PlayStation 4 عرضه شود و سونی نیز قرار است در بخش تولید و بازاریابی بازی کمک کند.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: تصاویر جدیدی از Shenmue III منتشر شد”

  1. A.F.A گفت:

    فوق العادست :۱۵:
    سوزوکی گویا قصد داره بعد از ساخت قسمت سوم اندفعه جهانیان را در ۲۰ سال خماری برای قسمت چهارم قرار بده و رکورد۱۳ سال بیخبری از این سری رو بوسیله خودش بشکنه!!
    فکر میکردم نسبتا مستقل شدن بازی به بخش گرافیکی کار لطمه وارد کنه.بخشی که در دو شنمو اول سرمدار بودند و هنوز هم با زیبایی خودشون انگشت به دهان میکنند ملت رو.ولی خوشبختانه این قسمت شاید از نظر فنی در سطح خیلی بالایی قرار نداشته باشه(که اصلا مهم هم نیست)ولی از نظر طراحی هنری گویا قصد داره کلا وارد لول جدیدی از زیبایی بشه :۱۵:

    ۰ ۰