سازندگان بازی موبایلی «انرژی لامپ» را در تست بتا یاری کنید

توسط سید احمد شاهرخی در ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ , ۱۴:۱۵

اگر به بازی‌های موبایلی علاقه‌مند هستید و بازی‌های معمایی انجام می‌دهید در تست نسخه‌ی بتای بازی فکری انرژی لامپ به سازنده‌ی این بازی کمک کنید تا در طراحی مراحل نسخه‌ی پایانی عملکرد بهتری داشته باشند. در ادامه با توضیحات بیشتر با دنیای بازی همراه شوید.

این بازی که برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است. بازی بسیار سختی است به گونه‌ای که سازنده‌ی بازی ادعا می‌کند کمتر کسی می‌تواند ۲۵ مرحله‌ی نسخه‌ی بتا را به پایان برساند. و حتی اگر بتواند بازی را به پایان برساند، قطعا نمی‌تواند بهینه‌ترین راه‌حل‌ها را پیدا کند. پس اگر به چالش‌های فکری علاقه دارید دست به کار شوید و در تست نسخه‌ی بتای این بازی شرکت کنید و با حل کردن تمام مراحل بازی به سازنده‌ی آن ثابت کنید که اشتباه می‌کند.

راهنمای بازی: در بازی شما با تعدادی لامپ سروکار دارید که باید تمام لامپ‌ها را روشن کنید تا هر مرحله را به پایان برسانید. ولی مکانیزم روشن وخاموش کردن لامپ‌ها به گونه‌ای است که با لمس کردن هر لامپ، لامپ‌های همسایه و کنار آن تغیر می‌کنند. به عبارتی اگر هر لامپ را لمس کنید لامپ همسایه‌ی آن اگر روشن باشد خاموش می‌شود و بالعکس.

در بازی سه نوع لامپ وجود دارد که هر کدام به طریقه‌ی خاصی روی همسایه‌ی خود تاثیر می‌گذارند. لامپ حبابی روی تمام همسایه‌های خود تاثیر می‌گذارد. لامپ مهتابی هم مثل لامپ حبابی عمل می‌کند ولی تعداد بیشتری لامپ را تحت تاثیر قرار می‌دهد. لامپ کم‌مصرف به صورتی علامت جمع همسایه‌های خود را تغیر می‌دهد یعنی بالا، پایین، چپ و راست خودش را تغیر می‌دهد.

برای رسیدن به فصل‌های بعدی بازی باید تعدادی ستاره جمع کنید و به مراحل بعدی برسید. در ضمن برای اینکه بازی آسان‌تر شود اگر هر بازی را تمام کنید به شما سه ستاره داده می‌شود که این نکته در نسخه‌ی پایانی تغیر خواهد کرد.

اگر آدم باهوشی هستید حتما این بازی را انجام دهید.

اگر موفق شدید بازی را به پایان برسانید در کامنت‌های همین مطلب با ما در ارتباط باشید.

از همکاری شما سپاس‌گزاریم.

برای دانلود بازی «انرژی لامپ» کلیک کنید

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “سازندگان بازی موبایلی «انرژی لامپ» را در تست بتا یاری کنید”

  1. من کاملاً متوجه نشدم
    آیا در نسخه پایانی بازی، راهی مانند ستاره جمع کردن از هر معما و استفاده آن برای آسان شدن مراحل پیش رو وجود ندارد؟ :!: :۱۸:

    ۰ ۰
    1. ستاره ها برای باز شدن فصل های بعدی هستن. که شما اونها رو در مراحل به دست میارید. ولی اگه بازی رو انجام بدید متوجه میشید که راهی برای آسان شدن معما نیست. تنها راه آسان شدن اینه که من جواب معما رو بهتون بگم

      ۰ ۰