«ویتنس» بر روی هدست‎های واقعیت مجازی گیج کننده خواهد بود!

توسط بهزاد ناصرفلاح در ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ , ۱۷:۳۰

«ویتنس» بر روی هدست‎های واقعیت مجازی گیج کننده خواهد بود! قطعاً انجام یک بازی جهان باز با چاشنی مراحل معما گونه، با هدست‎های واقعیت مجازی بسیار لذت بخش خواهد بود، اما «اندرو اسمیت» (Andrew Smith) در این باره صحبتی‌هایی را انجام داده است که جنبه‌های منفی اجرای ویتنس بر روی هدست های واقعیت مجازی را بر ما روشن می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اسمیت در این باره گفت:

هدست های واقعیت مجازی در رابطه با ویتنس بسیار گیج کننده خواهند بود چرا که این بازی به اضافه حرکات و حالت‌هایی که واقعیت مجازی با خود دارد می‌توانید با تقلب‌های گسترده‌ای (به طور خواسته یا ناخواسته) مواجه شود. حرکات خاص سر و یا چرخش‌های موجود در بازی با واقعیت مجازی بستر های گسترده‌ای برای تقلب را مهیا می‌کنند. برای مثال شما با حرکات سر می‌توانید آن‌طرف یک دیوار خاص را مشاهده کنید!

شما هنوز هم می‌توانید با واقعیت مجازی ویتنس را بازی کنید اما تجربه‌ای که به صورت عادی تجربه خواهید بسیار با اجرای بازی بر روی واقعیت مجازی متفاوت خواهد بود.

ویتنس به طور خاص برای انجام به صورت سنتی ساخته شده است و بازی‌هایی که برای واقعیت مجازی ساخته می‌شوند، برای اینکه جذاب باشند باید به طور اختصاصی برای واقعیت مجازی ساخته شده باشند.

اگر قرار باشد ویتنس برای واقعیت مجازی منتشر شود باید شاهد تغییرات زیادی در حرکات و حالت‌های بازی باشیم.

ویتنس (The Witness) ژانویه سال جاری برای پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد و تا به حال ۱۰۰ هزار کپی از آن به فروش رفته است. نسخه اکس باکس وان این بازی در حال ساخت است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: