کرک‌داون ۳ شهری متنوع و بزرگ خواهد داشت

توسط سورنا رضایی در ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ , ۲۱:۰۰

عنوان کرک‌داون ۳ در اواخر سال ۲۰۱۶ میلادی به‌صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت، اکس‌باکس وان، عرضه خواهد شد؛ به‌همین سازندگان این عنوان به‌تازگی اطلاعات جدیدی را از شهر طراحی شده در این عنوان را منتشر کردند. برای جزئیات خبر با دنیای بازی همراه باشید.

به‌تازگی تعدادی توسعه‌دهندگان این عنوان در استودیو های Sumo Digital و Reagent Games توسط پادکستی که منتشر شده، به توضیح درباره‌ی عنوان کرک‌داون ۳ پرداخته و اطلاعات جدیدی از آن منتشر کردند. طبق اطلاعات منتشر شده، آن‌ها بدین منظور که بازی‌بازها در این عنوان با شهری متنوع و بزرگ مواجه شوند، معماری‌ها را از نو ساخته‌اند. همچنین، طراحی و ظاهر هر منطقه نیز با مردمانی که در آن زندگی می‌کنند، مرتبط است. در کنار این، محیط بازی یکی از عنصرهای اصلی داستان‌سرایی بازی نیز محسوب می‌شود.

طبق گفته‌های آنان، شهر طراحی‌شده تنها ساختمان‌هایی که در کنار هم قرار گرفته‌اند، نیست؛ بلکه برای پویایی بیشتر اشیا مختلفی همانند مونوریل‌ها، آسانسورها و … وجود دارند که در حرکت‌اند تا این امکان را به بازی‌باز بدهد که بتواند با محیط تعامل داشتته باشد. در پایان نیز افزودند که این شهر بسیار بزرگ‌تر از نسخه‌های قبلی خواهد بود که این اندازه بدان معنا نیست که به‌عنوان یک عنصر غیرقابل تشخیص باقی خواهد ماند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: