تبلت GLX شکسته

[به روز رسانی] تبلت شکسته: آیا دیجی‌کالا کیفیت خدمات‌دهی خود را حفظ خواهد کرد؟

توسط آرش حکیمی در ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ , ۱۳:۰۵

الصاقیه: پیرو درج مطلب زیر از طرف پشتیبانی دیجی کالا با بنده تماس گرفته شد و موضوع را دقیقاً توضیح دادند و تقبل کردند که دستگاه را برای تعمیر ارسال کنند. این پی گیری از طرف فروشگاه کاملاً قابل تقدیر است و همان احساس مسئولیتی است که انتظار آن می رفت. به هر حال سازمان های بزرگ مشکلات بزرگی هم دارند، با شرکت های زیادی سروکار دارند که مسئولیت همه ی آن ها به نحوی به گردن خودشان می افتد. فلذا برآن شدیم که این توضیح الحاقی را در مطلب درج کنیم که شبه زدایی شود.


چند وقتی بود که اخبار جسته‌گریخته‌ای درباره خریدهای ناموفق و با ایراد و نقص از فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا می‌شنیدم اما هنوز به خدمات‌رسانی تمیز و بی‌عیب و نقصش ایمان داشتم. در جلسه‌ی خصوصی که با مدیر چند شرکت صنعتی داشتم یکی از مدیران ادعا کرد که: «احتمالاً دیجی‌کالا در حال توزیع کالاهای استوک و وازده است اما با فرصت ارجاعی که داده اعتماد مشتری را حفظ می‌کند. به این صورت که کالاهای دارای نقص‌های جزئی را با قیمت اصلی به مشتریانش می‌فروشد و صبر می‌کند ببیند آیا آن‌ها در مهلت تست یک‌هفته‌ای کالا را به دلیل ایراد مرجوع می‌کنند یا خیر. اگر نکردند که فبها، اگر هم مرجوع کردند به‌راحتی آن را پس می‌گیرد و یکی دیگر تحویل می‌دهد یا وجهشان را مسترد می‌کند.»

اما من این حرف‌ها را قبول نکردم، به نظرم رسید که ناشی از همان حسودی و بدبینی همیشگی ایرانی است. تا این‌که حدود دو هفته پیش در تاریخ ۹ بهمن‌ماه یک تبلت ارزان‌قیمت با برند GLX وبا ضمانت‌نامه‌ی یک‌ساله‌ی شرکت «ارتباط گویا اروند» از این فروشگاه خریدم. تبلت را که از جعبه درآوردم کاملاً معلوم بود که قبلاً باز شده است. روی صفحه‌ی نمایشش جای دستمال بود و پشت جلدش هم کثیف شده بود. اما برای من خیلی مهم نبود، چون عجله داشتم و با تبلت کار داشتم ترجیح دادم همان‌طور استفاده کنم. تبلت را که روشن کردم دیدم نرم‌افزارهای عجیب‌وغریبی هم روی آن نصب شده است و مدام نوتیفیکش می‌آید که فلان نرم‌افزار هکِ رمزعبور وای‌فای را دانلود کن! بازهم برایم مهم نبود و گفتم به پس دادنش نمی‌ارزد. تا این‌که برحسب اتفاق تبلت از دستم افتاد و صفحه‌نمایشش شکست.

طبیعتاً با گارانتی تماس گرفتم که با هزینه‌ی خودم تبلت تعمیر شود. اما شماره‌ی چهاررقمی روی کارت (۰۶۱۳۴۰۰) جواب نمی‌داد و پیغام می‌آمد که: شماره‌ای که با آن تماس گرفته‌اید تعریف نشده است! تابه‌حال همچون پیغامی را نشنیده بودم اما مهم نبود، به سایت شرکت یعنی glx.ir مراجعه کردم که ببینم چه خبر است، در سایت انواع و اقسام راه‌های ارتباطی اعم از تلفن و ایمیل و واتس‌اپ و تلگرام و موبایل و غیره وجود داشت که هم عجیب بود هم آدم را دلگرم می‌کرد که بالاخره یکی هست که جواب آدم را بدهد. اما در کمال ناباوری بعد از تلاش بسیار کشف کردم که هیچ‌کدام از تلفن‌ها و موبایل‌ها و ایمیل‌ها و غیره جواب نمی‌دهند. شماره‌ی IMEI روی کارت ضمانت را در سایت وارد کردم که صحتش کنترل شود، سایت جواب داد: شماره درست نیست. با شماره ۰۶۱۳۴۰۰ تماس بگیرید. به‌ناچار با دیجی‌کالا تماس گرفتم.

بخش پشتیبانی این فروشگاه چندین کارشناس دارد که صرفاً تعلیم‌دیده‌اند با مشتری مؤدب صحبت کنند و اساساً فکر نمی‌کنم کار خاصی از دستشان بربیاید. چند روز پیاپی با این بخش تماس گرفتم و کارشناسان فنی دیجی‌کالا چندین شماره تلفن جدید به من دادند که کارم راه بیافتد، اما آن‌ها را هم کسی پاسخ نمی‌داد. درنهایت در پایان وقت اداری دوشنبه ۱۹ بهمن به من گفتند که ما با «تأمین‌کننده کالا» تماس گرفته‌ایم و گفته که شرکت در حال جابجایی است و تلفن‌هایشان به این دلیل قطع است؛ هفته‌ی دیگر شنبه وصل خواهد شد. امروز شنبه است و هنوز تلفن‌ها وصل نشده، تبلت من هم هنوز شکسته است. بازهم با فروشگاه تماس گرفتم که اگر ممکن است من را به رئیس بخش پشتیبانی متصل کنید که گفتند ممکن نیست و شما تا فردا صبر کنید تلفن‌ها وصل می‌شود.

فاکتور خرید تبلت GLX

فاکتور خرید تبلت GLX

اما در باب این اتفاق چند نکته وجود دارد:

 • اصلاً مهم نیست که من یک تبلت ۲۰۰ هزار تومانی خریده‌ام و شکسته است، فوقش می‌روم یکی دیگر می‌خرم. اما اگر یک تبلت ۶ میلیون تومانی خریده بودم و برایش اتفاقی افتاده بود چه؟! بازهم ۱۰ روز صبر می‌کردم و پیچاندن بخش پشتیبانی و بوق آزاد زدن شرکت خدمات‌دهی را تحمل می‌کردم؟! و درنهایت آیا بازهم از دیجی‌کالا خرید می‌کردم؟
 • بخش پشتیبانی دیجی‌کالا نمی‌تواند یک پروسه را پیگیری کند چراکه هر دفعه یک کارشناس متفاوت تلفن را جواب می‌دهد و پیگیری از سر آغاز می‌شود. پس اگر قرار باشد موضوعی کمی پیچیده را پیگیری کنند مشتری را ذله می‌کنند.
 • اصلاً مهم نیست که درواقع چه اتفاقی در حال وقوع است، مهم این است که من به‌عنوان مشتری نمی‌توانم قبول کنم که خطوط تلفن خدمات دهنده کار نکند. هر شرکت خصوصی کوچکی هم که بخواهد نقل‌مکان کند اول یک فکری برای خطوط تلفنش می‌کند و حاضر نیست حتی یک روز آن‌ها قطع بشوند. اما یک شرکت بزرگ که مدعی است تبلت و گوشی موبایل ایرانی تولید می‌کند الآن حداقل ۱۰ روز است که کلاً با پاسخگویی قطع رابطه کرده است.
 • چرا نمی‌شود با رئیس یک بخش صحبت کرد؟ من که از همان اول نخواستم با رئیس صحبت کنم بعد از یک هفته تماس و حداقل ۲۰ باز زنگ زدن و حل نشدن مشکل بازهم نمی‌شود با رئیس صحبت کرد؟ آن‌هم با یک رئیس رده چندم؟
 • اگر کسی از فروشگاه اینترنتی خرید می‌کند به دلیل راحت‌تر بودنش است. آیا من در این خرید راحت‌تر نبودم که از یک مغازه‌ی معمولی سر کوچه‌مان خرید کنم؟! هر اتفاقی هم می‌افتاد می‌رفتم همان‌جا و مشکلم را حل می‌کردم.
 • اعتماد جلب کردن برای فروشگاه‌های اینترنتی خیلی سخت است، ‌اما صلب اعتماد خیلی راحت. بنده شخصاً دیگر هیچ‌چیزی از دیجی‌کالا نخواهم خرید، چه در حال اشتباه کردن باشم چه نباشم. چراکه پوست من را برای یک خرید ۲۰۰ هزار تومانی کندند.
 • بنده به دلیل این‌که راهم تا دفتر صنف دور است تا الآن از فروشگاه شکایت نکرده‌ام،‌ اما اگر منزلمان نزدیک میدان فردوسی بود قطعاً تا این لحظه چندین بار برای پیگیری موضوع به صنف مراجعه کرده بودم. چراکه این فروشگاه جنسی به من فروخته که ضمانت‌نامه‌اش به نظر کاذب می‌رسد(فارغ از این‌که حق با من باشد یا نباشد).

در آخر امیدوارم شرکت‌های خدمات‌دهی ما مسئولیت‌پذیرتر شوند چراکه در مملکت ما اساساً نمی‌شود ادعای خسارت کرد و باید خودت جور همه‌چیز را بکشی.

من الله توفیق

آرش حکیمی

۲۴ بهمن ۹۴

دیدگاه
۲۹ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

29 Replies to “[به روز رسانی] تبلت شکسته: آیا دیجی‌کالا کیفیت خدمات‌دهی خود را حفظ خواهد کرد؟”

 1. نمیدونم چی بگم، من تا حالا خودم دوبار که گوشی خریدم هردوبار رو از دیجی کالا گرفتم و خوشبختانه هیچ گونه مشکلی هم نداشتن. برادر من هم دوبار تبلت خرید و هر دوبار از خریدش راضی بود. نکته جالب اینجاست، دومین بار که تبلت رو خرید، چند دقیقه بعد متوجه شد که همون مدل رفته تو لیست پیشنهاد شگفت انگیز سایت، باهاشون تماس گرفت و قضیه رو گفت و اونهام پذیرفتن که اون مبلغ رو برگردونن!
  حتی برای پدر و مادرم هم که گوشیهای هواووی گرفتیم، باز هم راضی بودیم و هیچ مشکلی توشون نیست که با حرف های شما در تناقضه(البته اینم بگم که اونام یه سری سیاستایی دارن که مساوی با گرون فروشی، من از یه نفر که باهاشون همکاری میکنه، شنیدم که زمانیکه قیمتهای یه سری وسایل در حال کم شدنه، ناموجود میزنن، بعد که رفت بالا دوباره موجودش میکنن که حالا چقد صحت داره بماند!)؛ البته درباره شرکت های داخلی مث GLX و حتی گارانتی حق با شماست، عملا گارانتی تو ایران فقط شامل یه برگه کاغذ و یک کارت میشه، همین!

  ۰ ۰
  1. پارسا گفت:

   تو مقاله گفته شد به طور کامل: “اعتماد جلب کردن برای فروشگاه‌های اینترنتی خیلی سخت است، ‌اما صلب اعتماد خیلی راحت”
   قضیه همینه! کسی که کارش خوبه باید برای اجناس ۲۰۰۰ تومنیشم همین سیاستو داشته باشه!
   بعدشم کلا چرا باید یه تولید کننده داخلی که داخل ایران قرار داره (!) و به راحتی میتونیم بهش دسترسی داشته باشیم اینطور برخورد کنه؟

   ۰ ۰
  2. دمش گرم، اینم از مشکل شما آقای حکیمی. اینطور بنظر میرسه دلیل این پشتیبانی خوبشون حداقل بهتر از جاهای دیگه اینکه اونا دقیقا این اتفاق براشون افتاده، تو مصاحبه بود که گفته بودن یه دوربینی خریدن و مشکلی داشته و این اتفاق باعث میشه که این فروشگاه رو با پشتیبانی خوب راه بندازن.(البته اگه درست یادم باشه)
   در مجموع دفعه آینده هم باز هم از دیجی کالا خرید میکنم، چون با این اتفاق مشخص شد که به فکر آبروی خودشون هستن حداقل و تنها به فکر سود در کوتاه مدت نیستن. به گفته یکی از دوستان هم احتمالا این پشتیبانی بد برای این بوده که سرشون شلوغ بوده

   ۰ ۰
 2. پارسا گفت:

  تاسف آوره
  خودم ازش زیاد خرید کردم ولی الان ۳ ماهی هست چیزی نخریدم ازش ولی تجربه ی اینو داشتم که از یه پایانه انلاین خرید کنم و بعدش تو زرد از آب در بیاد!
  واقعا جایی که حتی به برگه گارانتیش و سایر مزخرفاتش اهمیتی نمیدن بهتره بسته شه!
  البته اینجا فقط اینطوری نیست
  تو کل کشور وضع همینه اصلا خدمات پس از فروش و گارانتی معنی نمیده
  امید وارم حداقل این استاندارد سازی سایت ها یه کیفیت سنجی برای فروشگاه های انلاین بزارن ! به خدا مردم و خریدارا برده یا دشمن نیستن که اینطوری باهاشون رفتار میشه!
  این سایت هم بره همون جلوگیری هاشو بفروشه (منظورم همونه :lol: )
  قضیه عین همین فست فودی هاس که ۲ هفته اول بهترین کیفیت با بهترین قیمتو دارن ولی بعدش بدترین کیفیت با بالاترین قیمتو میارن!
  کاره بسیار درستی کردین که همه ی مارو مطلع کردین اقای حکیمی
  به نوبه ی خودمون ، یا حد اقل خوده من خرید از سایتشو تحریم میکنم

  ۰ ۰
  1. the director گفت:

   “به نوبه ی خودمون ، یا حد اقل خوده من خرید از سایتشو تحریم میکنم”
   مرسی پارسا.. مرسی فتوا :27: :lol:
   دیجی کالا پس و پیش زیاد داره..
   این قضیه ناموجود بودنش هم ۹۰% دروغیه.. خیلی سر مردمو کلاه میذارن

   ۰ ۰
 3. reza_only گفت:

  منم یه دوربین خریده بودم ازشون که بیمه نامه و ایناش فعال نبود (برگه هاش توی جعبه بود تا خودم فعال کنم). خودمم ک میخاستم از سایت فعال کنم میگفت ثبت شده. بعدها ک خراب شد دوربین و برای تعمیر فرستادم گفتن “بیمه نداره و باید پول تعمیر رو پرداخت کنید”
  دیجیکالا که الان بزرگترین فروشگاه اینترنتیه همچین مشکلاتی داره (هرچند خیلی کم) وضع بقیه چی میشه.

  ۰ ۰
 4. KingAmir گفت:

  من از دیجیکالا یه کفش و راکت تنیس خریدم هردوشون سالم بود ولی کفشه کوچیک بود و پول کاملو پس دادن بهم.
  ولی واقعاً درباره دیجیکالا اینطوری فکر نمیکردم :/ فک میکردم مطمئن ترین راه خرید اینترنتی همین سایته. چون قبلاً دیده بودم که سایت هایی که مردم بهشون اعتماد دارن خرابکاری کرده باشن.
  تشکر بابت مقاله

  ۰ ۰
 5. bookmak گفت:

  از کجا افتاده که اینجوری ترکیده !!

  ۰ ۱
 6. eagles گفت:

  نمیدونم چه رسمیه تو ایران هر صنفی فقط دو هفته اول خوب کار میکنه. انگار بعدش که اعتماد مشتریشون رو جلب میکنن پا رو پا میندازن و فکر پولایین که میخوان از مشتری بسلفن. بعد ایراد میگیرن که چرا مردم به سمت کالا و خدمات خارجی میرن. دیجی کالا که اواخر بوی گند خرابکاریهاش زیاد میاد. Glx هم که باید بزنن زمین سامسونگی اپلی به جاش بکارن. اونوقت یه یارویی میگفت چرا مردم از کالای ایرانی حمایت نمیکنن. خو از چیتون حمایت کنن مگه شما از مشتری حمایت میکنی

  ۱ ۰
 7. scratcher گفت:

  خیلی خوب که اینجا به این موضوع اشاره کردین . اتفاقا منم نظرات یکی از کاربر هارو توی سایتشون درباره ی لب تاب acer دیدم اونم خیلی برای تعویض جنسش گله داشت که وقتی خریده بود یه تو رفتگی توی بدنه ی لب تاب دیده بود

  ۰ ۰
 8. cheater47 گفت:

  من اولین خریدمو از DIGIKALA سه سال پیش کردم که یه IPOD5 بود. همون موقع قیمت کردم تو جمهوری گرون تر بود. بعده اونم بار ها خودم و داداشم خرید های گرون و ارزون کردیم و همیشه سریع و سالم بود البته درجریانم که بیشتره اجناسش گرون تر از بازارن ولی بعد اینکه یه بار ازش مودم خریدم بعد از اعلامه خرابیش اومدن جنسو بردن و پوله پس دادن دیدم خیاله آدم راحته در عوض. در مورده GLX هم من گوشی قبلیم(۱سال پیش) glx snowy بود که یه بار از دستم افتاد و دیگه روشن نشد. رفتم گارانتی و اونجا برام دو سوت درست کردن و برای دومین بار ( بعد از گارانتیه آواژنگ) فهمیدم گارانتی های درست و درمون هم هستن تو ایران.(البته انگشت شمار :!: ) مشکله پیش آمده برای شما هم امیدوارم زودتر برطرف بشه ولی اینجا بهتون یه نصیحت و یه انتقاد میکنم. همون اول که به استوک بودن جنس پی بردین باید اطلاع میدادین تا برای مرجوع کردن پولتون و یا تعویض جنستون اقدام کنن. و اینکه هیچوقت مگه اینکه مجبور باشید با جنسه استوک کنار نیاید چون در کشوره ما گارانتی تقریبا بی معناست و باید حتما جنس سالم و آکبند باشه. تویه توپخونه که مار میکردم بعضی خریدار ها بودن که به وجود اثر انگشت رویه جنسی که میخواستن بخرن هم حساس بودن و واقعا هم همیشه همین دسته خریدار ها بودن که آخر سر یا خیاله راحت خرید میکردن :-)

  ۰ ۰
 9. king گفت:

  AMAZON کجایی :'(

  ۰ ۰
 10. MahanGM گفت:

  اون خط های تلفن فکر کنم هیوچقت وصل نشه ;)

  ۰ ۰
 11. aliya گفت:

  اکثرا خیلی ها از دی جی کالا ناراضین…به نظر من مونده به شانست که جنست خوب در بیاد یا نه…ولی هیچ چیز به خرید حضوری نمیرسه

  ۰ ۰
 12. Triple_M گفت:

  من که راضیم و واقعا دی جی گل کشته :۱۵:
  الانم دی جی سرش خیلی شلوغه که اینطور میکنه ، چون یکی دو بار خرید نکردم که میگم اینو ، یه بار برای دوستان تو گوشی مشکل پیش اومد کمتر از ۲۴ ساعت عوض کردن با یه نو .

  ۰ ۰
 13. DEDSEC گفت:

  همین ترم پیش بود استاد کار آفرینیم از این سایت تعریف میکرد…
  نظرم یکم بهش عوض شد….البته ممنون که گفتید بالاخره تجربه شما هم میتونه به خیلی ها کمک کنه….
  من خودم تا حالا ازش چیزی نخریدم…ولی شما هم یکم بد شانس بودید….البته اشتباه اصلیتون رو توی خرید انجام دادید….من نمونه ها خرابی و عملکرد ضعیف و بد رو از این شرکت زیاد دیده بودم تو نزدیکیم و به خاطر همین به هیچ قیمتی (حتی مجانی) حاضر نمیشم که از این شرکت چیزی بخرم….

  ۰ ۰
 14. bat گفت:

  ببین دوست من شما بهترین کار رو کردی!
  با این کارت هم به ما اطلاع رسانی کردی؛ هم کارتو تو دیجی کالا راه انداختی!
  در ضمن گارانتی مشکلش از اونا نیست؛ اونا وقتی چند صد دستگاه با هم می خرن که نمی یان تک تک چک کنن!همون بهترین کار این بود که قبل از استفاده ازشون پولتو پس می گرفتی چون کالایی که قبلا استفاده شده یا تعمیرگاه رفته به کار کردنش اصلا نمی شه اعتماد کرد.
  خیلی عجیب چجوری قیمت کالا با عوارض اینقدر روند شده؟؟
  فقط چجوری اینطوری شکوندیش؟؟؟؟؟؟

  ۰ ۰
 15. همون بهتر که نابود بشن همچنین سایت هایی که فقط به فکر پولن ؛ پول پرستا :17:

  ۰ ۰
 16. MehraN MafiA گفت:

  من یکساله از دیجیکالا همه چی خرید میکنم هنوز مشکلی باهاش نداشتم بعید میدونم شرکتی که توو سال ۹۲ روزانه ۱میلیارد تومان فروش داشته همچین کاری بخاطر یه تبلت ارزون قیمت انجام بده و خودشو خراب کنه !

  ۰ ۰
 17. PrinCe S گفت:

  آقای حکیمی،شما دستتون میرسه که جایی اعتراض کنید،حداقل ۴ نفر بفهمن!
  به نظر شما اگه یه آدم معمولی که نویسنده ی یه سایت بزرگ نیست،همین مشکل رو داشت،پیگیری میکردن؟!
  صرفا واسه اینکه اینجا آبروشون نره این کار رو کردن!

  ۰ ۰
 18. J_lo1992 گفت:

  باز خوبه شما یه تریبونی مثل دنیای بازی داشتی که مشکلت حل بشه. اگه این اتفاق برای یه نفر دیگه رخ می داد فقط باید به تبلت شکسته نگاه می کرد.

  ۰ ۰
 19. باز خوبه که این اتفاق برای مثلا اقای ارش حکیمی افتاد که بتونه اطلاع رسانی کنه، وگرنه تا اخر عمر به ایشون میگفتن اثا اجناساین سایت ایراد داره تا خودش شخصا تجربه نمی کرد عمرا همچین مطلبی می نوشت.

  ۰ ۰
 20. $SPARTA$ گفت:

  لطفا یک مقدار به حقوق خود حساس باشید حتی اگر میلیونر هستید و ۲۰۰ هزار تومان برای شما پول خرد هست یادتان باشد شما نسبت به ان پول و چیزی که میخرید حقوقی دارید حتی اگر شده به زور حق خود را بگیرید و سر سری رد نشوید
  از ماست که بر ماست

  ۰ ۰
 21. $SPARTA$ گفت:

  و لطفا این جمله که این جا ایرانه اون جا فلانه نگید حق خودتونو بگیرید ;)

  ۰ ۰
 22. من از بامیلو خرید کردم. بار اولم بود. یه فلش هشت گیگ. روز بعدش کار نکرد. ایمیل زدم بهشون پنج دقیقه نشد زنگ زدن. گفتن میان پس می گیرن برای مراحل بعدی. بعد قرار شد عوض کنن و برام بیارن. متاسفانه من خواب بودم وقتی زنگ زده بود پیک :27: من دیگه روم نشد زنگ بزنم دوباره. خودشون چند روز بعد زنگ زدن دوباره قرار گذاشتن و فلش جدید رو تحویل گرفتم. اصلا شکه بودم تا چه حد پیگیر بودن و مودب و منظم. دیجیکالا به نظرم یه کم داره زیادی پاشو از گلیمش درازتر می کنه حالا که یکم معروف شده. قیمتاش رو ببینین میتونین توی بازار خیلی پایین تر گیر بیارین و از نزدیکم ببینید. تازه پیشنهاد که میذاره اولش یه خورده قیمت رو میبره بالا بعد روش خط میکشه بعد قیمت با تخفیف رو میزنه که مثلا آره ما داریم خیلییی تخفیف می دیم. من خودم هرگز برای خرید پی سی یا لپ تاپ یا گوشی خرید اینترنتی نمی کنم. چون نیاز به دقت و بازبینی درست و حسابی داره

  ۰ ۰
 23. cheater47 گفت:

  با اینکه اصلا حق تویه این ماجرا با شما نبود و دیجیکالا کاملا مبرا بود ولی شما با شلوغ کاری موفق شدید :۱۲: تبریک :*: :*: :*: :*: :*:

  ۰ ۰
 24. silver گفت:

  این که الان دیجی کالا اومده پی گیره کنه قضیه رو بدتر میکنه!
  ————————————————
  شخصا دوتا کالای لوکس میخواستم که هیچ جا پیدا نشد و طبق مشخصات یه مطلع فقط تو دیجی کالا پیدا کردمشون ولی حالا دیگه امکان نداره حتی سمت دیجی کالا برم،چون قضیه چند صد هزا تومن پوله و غیر این مورد چند نفر دیگه هم از دیجی کالا شکایت داشتن!
  حیفه واقعا حیفه که تنها شرکت خرید اینترنتی با همچین سابقه ای خودش رو خراب کنه…

  ۰ ۰
 25. microman گفت:

  به نظر بنده رو به سقوط دارن حرکت میکنن
  قبلا تو کرج خرید بالای ۱۰۰ تومن با هزینه ارسال رایگان بود ولی الان بنده لپ تاپ هم میگیرم بازم باید ۸ تومن اضافی پرداخت کنم.
  قبلا میتونستی چند کالا که پیشنهاد خوردن، تو سبد اضافی کنی بعد از ۳، ۴ روز پرداخت کنی که فقط یه بار پیک بیاد جلو درتون
  ولی الان دیگه اینطور نیست، پیشنهادات فقط ۲۴ ساعت فرصت داره برای پرداخت و ارسال.
  و…
  به نظر من که از قدیم از این سایت خرید می کردم(حتی زمانی که همه به خرید از اینترنت شک داشتند) اون حس اعتماد به این سایت قبلا بیشتر بود.
  ممنون

  ۰ ۰
 26. ASSASSINHASAN گفت:

  باور این جریان خیلی سخته
  من سال پیش یه تبلت خریدم از دیجیکالا بعد از یه مدت ضربه فیزیکی دید و خراب شد. فرستادمش گارانتی بعد از یه مدت یه نو شو فرستادن.
  همین هفته ی پیش هم یه PS4 خریدم از دیجیکالا که هیچ مشکلی نداره و البته یه سال گارانتی بانیان پرتو الکترونیک داره.
  دوستم هم از دیجیکالا چند تا فلش و مودم خرید که سالم بودن.
  اگه هم چنین اتفاقی بیافته مطمئنا عمدی نیست وخطای نیروی انسانیه.

  ۰ ۰