هر آنچه در مورد Dying Light The Following باید بدانید

توسط بهزاد ناصرفلاح در ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ , ۲۰:۰۰

یک سال از زمانی که Dying Light پا به دنیای بازی‌های رایانه‌ای گذاشته است می‌گذرد؛ یک بازی که در دنیای پر از زامبی‌ها اتفاق میافتد و هدف اصلی بازیکن در آن بقاست. چندی است توسعه دهنده این بازی «تکلند» (Techland)، بر روی یک به روز رسانی با نام The Following کار می‌کند. برای آن دسته از بازیکنانی که قصد انجام این بازی را دارند، تکلند طی یک برنامه پرسش و پاسخ به سؤالات بسیاری که ممکن است برای کاربران وجود داشته باشد پاسخ داده است. این پرسش و پاسخ تخت عنوان « هر آنچه در مورد Dying Light The Following باید بدانید » منتشر شده. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید، چرا که ممکن است این سؤالات، سؤال‌های شما نیز باشد.

این نسخه از بازی هم به صورت فیزیکی از فروشگاه‌ها قابل خریداری است و هم می‌توانید به صورت یک بسته الحاقی آن را از فروشگاه‌های اینترنتی منتخب تهیه نمایید. برای استفاده از این به روز رسانی به صورت بسته الحاقی باید نسخه اولیه بازی را خریداری کرده باشید.

The Following خود دارای دو نسخه مجزا است که با نام‌های The Following و The Following – Enhanced Edition در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.


سؤالات در رابطه با نسخه Dying Light The Following

لیست عناوین مطلب

«د فالوینگ» چیست و چگونه می‌توان آن را تهیه نمود؟

DL:TF در واقع یک به روز رسانی گسترده برای نسخه پایه است که شامل قسمت‌های جدیدی از جمله، نقشه، ماشین‌های آف رود سبک و مراحل معما گونه خواهد بود

 


با چه درجه‌ای باید نسخه جدید را بازی کرد؟

پیشنهاد می‌شود شخصیتی که بازی را با آن انجام می‌دهید دارای درجه ۱۸ و یا بالاتر باشد. البته برای انجام قسمت جدید فقط باید قسمت مقدمه اصلی بازی را به پایان رسانده باشید و با تمامی درجه‌ها انجام این بازی بلا مانع است.

 


آیا می‌شود بدون انجام نسخه اصلی و پایه بازی، قسمت جدید را بازی کرد؟

شما قبل از انجام The Following باید قسمت اصلی بازی را تمام کرده باشید.


آیا می‌شود The Following را بدون به پایان رساندن «دایینگ لایت» شروع کرد؟

بله این کار امکان پذیر است. اما به پایان بردن نسخه اصلی تجربه‌ای بهتر در نسخه جدید را برایتان به ارمغان خواهد آورد.


آیا این امکان که شخصیت خود را به قسمت جدید وارد کنیم، وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید شخصیت مورد نظر خود را به همان قابلیت‌های نسخه پایه به نسخه جدید نیز وارد کنید و ادامه مراحل بازی را بر روی نسخه جدید از سر بگیرید.


دشمنان جدیدی در قسمت جدید وجود خواهند داشت؟

بله، به اضافه دشمنانی که در نسخه اصلی با آنها روبه بوده‌اید، دشمنان جدیدتر همراه با رفتارها و الگوهای تهاجمی جدید نیز به بازی اضافه شده‌اند.


حرکات و تکنیک‌های پارکور در این نسخه نیز وجود خواهند دشت؟

بله، پارکور هنوز هم یکی از ارکان اصلی بازی خواهد بود و در نسخه جدید هم به عنوان سلاح تهاجمی و هم به عنوان یک تکنیک بقا به کار گرفته خواهد شد.

Dying-Light-The-Following-Enhanced-Edition-635x357


قابلیت‌هایی که برای ماشین «آف رود» بازی ایجاد شده است شامل چه چیزهایی خواهد بود؟

بازیکنان در این قسمت قادر خواهند بود تا طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های ارتقایی را بر روی ماشین خود پیاده کنند. این قابلیت‌های جدید هم تهاجمی و هم تدافعی است. از جمله قابلیت‌های مرتبط با ماشین می‌توان به، شعله افکن، مخزن سوخت بزرگ‌تر و یک مین کوب اشاره نمود. همچنین دسته‌های مختلف ای از قطعات قابل ارتقا نیز تدارک دیده شده است که بازیکن بسته به نیاز خود می‌تواند از آنها بهره‌مند شود. این قطعات به بازیکن امکان پایداری، هدایت راحت و … را در مورد ماشین خود می‌دهد. رنگ آمیزی های گسترده‌تر و جذاب‌تر نیز از جمله قابلیت‌های جدید خواهند بود.


Drive Rank چیست؟

Driver Rank یک مهارت است که در نسخه جدید به بازی اضافه شده است. این مهارت به صورت نمودارهای درختی گسترش میابد و با افزایش این مهارت آیتم‌ها و ارتقاهای جدید در دسترس بازیکن قرار می‌گیرید. این مهارت‌ها با کشتن دشمنان، رانندگی و پرش از ارتفاع به‌دست می‌آیند.


Trust Rank چیست؟

این نیز یکی از قابلیت‌های جدید بازی است که نشان می‌دهد محلی‌ها چه میزان به شما اعتماد دارند. شما برای به‌دست آوردن «تراست رنک» باید اعمالی را که به جامعه کمک می‌کند انجام دهید. انجام این مأموریت‌ها پاداش، باز شدن مراحل جدیدتر و پیشرفت شما در داستان بازی را سبب می‌شود.


در این نسخه نیز مانند نسخه اولیه می‌شود در سرتاسر نقشه سفر نمود؟

بله، در این نسخه نیز می‌توانید به مانند نسخه پایه به تمامی نقاطی که در نقشه مشخص شده است سر بزنید و به گشت و گذار بپردازید.

assets.vg247.com dying_light_the_following


در این نسخه نیز جایزه‌های شانسی وجود خواهند داشت؟

بله تعداد بسیاری زیادی از این جایزه‌ها برای بازیکنان مهیا شده است.


در نسخه The Following می‌شود به عنوان زامبی بازی را انجام داد؟

بله، این امکان برای بازیکن فراهم شده است که به عنوان یک زامبی بازی را ادامه دهد و همگام سازی های انجام شده این قابلیت را برای بازیکن به همراه میاورد که در حالت «زامبی باشید» (Be the Zombie) بازی کنند.


چند بازیکن می‌توانند در حالت آنلاین با یکدیگر بازی کنند؟

در هر دو نسخه بازی (معمولی و نسخه بهبود یافته) به بازیکنان می‌توانند در گروه‌های ۴ نفرِ به صورت co-op و در حالت زامبی باش ، نفر پنج نیز وجود خواهد داشت. این حالت به صورت PvP و چهار به یک انجام می‌گیرد.

کاربران و علاقه‌مندان می‌توانند سؤالات دیگر خود را در صفحه فیس‌بوک، توییتر و انجمن‌های رسمی بازی مطرح کنند.


Dying Light: The Following – Enhanced Edition (نسخه بهبود یافته از به روز رسانی The Following)

این نسخه از بازی یک نسخه بهبود یافته با امکانات اضافی است که قابلیت‌های جدید را به بازیکن ارائه می‌دهد. این قابلیت‌ها شامل یک سطح دشوار بازی با نام «حالت کابوس» (Nightmare Mode)، مراحل جدید که بالغ بر ۲۵۰ عدد از آنها وجود خواهد داشت، سیستم Bounty (جایزه دهی) کاملاً جدید و تمامی امکانات نسخه The Following.

به اضافه تمامی قابلیت‌های ذکر شده، وجود بسته‌های الحاقی قبلی به همراه نقشه‌های بهبود یافته از سری نقشه‌هایی که community-made (ساخته شده توسط منابع غیر رسمی) از جمله بارزترین ویژگی‌های نسخه بهبود یافته است.

crossmap.com 31146


سؤالات پیرامون نسخه بهبود یافته:

 نسخه بهبود یافته بازی در چه تاریخی عرضه می‌شود؟

Dying Light: The Following – Enhanced Edition برای کنسول‌های نسل هشتمی مایکروسافت و سونی و همچنین رایانه‌های شخصی در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۱۶ منتشر می‌شوند. کاربران شبکه استیم نیز در سرتاسر دنیا از همین تاریخ می‌توانند این بازی را انجام دهند.


محتوی بازی در نسخه دیسکی با دیگر نسخه‌ها تفاوت دارد؟

خیر، تمام محتوی بازی‌ها به صورت یکسان هستند. به جز نسخه‌های مخصوص کنسول‌ها که دارای چند تفاوت هستند که به صورت بسته‌های الحاقی به بازی اضافه خواهند شد. البته نسخه دیسکی نیز بعد از تهیه به دانلود یک سری از اطلاعات ضروری نیاز خواهند داشت.


در نسخه بهبود یافته چند ساعت گیم پلی در دسترس بازیکن قرار می‌گیرد؟

در ابتدا باید گفت شما در قسمت داستانی نسخه «فالوینگ»، ده ساعت گیم پلی خواهید داشت و پس از آن نیز ده ساعت گیم پلی نیز به صورت چالش‌ها و برنامه‌های جنبی بازی تدارک دیده شده است. در نسخه بهبود یافته Legendary Levels وجود دارد که ۵۰ ساعت اضافی را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. همچنین با احتساب حالت کابوس و قسمت Bounties در مجموع بیشتر از ۱۰۰ ساعت گیم پلی انتظار بازیکن را می‌کشد.


Legend Levels چیست؟

Legend Levels، قسمتی است که بازیکن در آن ۲۵۰ مرحله مهارتی را در پیش دارد. این مراحل به وسیله انجام مأموریت‌های مشخص شده اضافه می‌شود و با بالاتر رفتن این میزان می‌توانید نشان‌ها و مهارت‌های بیشتری را برای شخصیت خود آزاد نمایید.


Bounties در بازی به چه معناست؟ (فعالیت‌هایی که به دریافت جایزه و یا پاداشی خاص می‌انجامند)

این قسمت یک قسمت چالش بر انگیز و ویژه و در عین حال همراه با جایزه، در بازی است که به صورت دسته بندی می‌شودi.ytimg.com maxresdefault (1)

Basic Bounties: در این مورد بازیکن می‌تواند در حین انجام مأموریت‌های عادی و گشت و گذارهایش آنها را نیز کامل نماید. برای مثال قطع کردن تعدادی مشخص از سر زامبی‌ها و  یا مخفی ماندن در طول شب و …

Daily Bounties: در این قسمت هر روز چالشی برای بازیکن تدارک دیده شده است که انجام آنها باعث دریافت پاداش خواهد شد.

Community Bounties: این مسئولیت‌های گروهی شامل مراحلی هستند که به صورت دوره‌های چند روزه قابل انجام خواهند بود.


در حالت کابوس  با چه تغییراتی رو به رو هستیم؟

این بخش یک پله فراتر از سطح سخت بازی است. در این جا قدت های ماورایی سلاح‌ها از بین می‌رود، استقامت بازیکن کمتر می‌شود و میزان امتیاز کم شده، ناشی از مردن در بازی نیز بسیار بالا خواهد بود. در این قسمت مهاجمین با خشونت بیشتری حمله می‌کنند و شب‌ها طولانی‌تر است. همچنین نقشه محدود خواهد بود.

 


تنظیمات و سخت افزارها در رایانه‌های شخصی باید ارتقا داده شوند؟

خیر، برای استفاده از نسخه بهبود یافته نیازی به تغییر در سخت افزار رایانه نخواهد بود و اگر رایانه شما نسخه پایه را پشتیبانی می‌کرده است، نسخه بهبود یافته را نیز به راحتی اجرا خواهد کرد.

i11d.3djuegos.com dying_light-3284843


تنظیماتی برای HUD  در نظر گرفته شده است؟

بله بازیکنان می‌توانند تنظیمات مربوط به HUD را به صورت خاص انجام دهند.


نقشه‌هایی که توسط منابع جداگانه ساخته شده‌اند برای کنسول‌ها عرضه می‌شود؟

بله، این نقشه در زمان عرضه بازی برای پلتفرم‌های اکس باکس و پلی استیشن عرضه خواهند شد.

gamepur.com dying-light-the-following-legendary-outfit-guide


آیا نیاز هست که نسخه جدید بازی را دوباره انجام دهیم؟

در نسخه بهبود یافته زامبی‌ها و دشمنان دارای هوش بالاتری هستند و تمامی جنبه‌های بازی با بهبود مواجه شده است و قطعاً انجام دوباره بازی از ابتدا تجربه جدید را برای بازیکن به ارمغان خواهد آورد.


آیا باید منتظر نوع جدیدی از سلاح‌ها باشیم؟

در هر دو نسخه بهبود یافته و عادی سلاح‌های جدیدی برای بازیکنان وجود دارد و شانس شما برای پیدا مردن سلاح‌های قسمت طلایی در حالت کابوس بیشتر خواهد بود.


چه تعداد سلاح جدید به بازی اضافه شده‌اند؟

حدود ۱۰۰ سلاح جدید به بازی اضافه شده‌اند که در پایگاه اصلی و دیگر قسمت‌های بازی وجود دارند. این سلاح‌ها شامل سلاح‌های گرم، سلاح‌های سرد و قسمت‌های قابل ساخت هستند که می‌توانید به دلخواه یکی از این دسته‌ها برای مبارزه با دشمنان انتخاب کنید.


آیا نسخه بهبود یافته نیز شامل امکانات پس از انتشار نظیر دریافت به روز رسانی‌ها خواهد بود؟

در این نسخه نیز به مانند نسخه‌های دیگر شاهد به روز رسانی و پشتیبانی کامل شرکت سازنده خواهیم بود.

دیدگاه
۶ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

6 Replies to “هر آنچه در مورد Dying Light The Following باید بدانید”

 1. SleepyMan گفت:

  شنبه نسخه دیسیکیشو تهیه می کنم ۱۰۰%
  گرچه خیلیا این عنوان رو از دد آیلند پایین تر میدونن ولی به نظرم دایینگ لایت بسیار عنوان خوبی بود و این دی ال سی هم که رسما ترکاند! از نسخه اصلی متاش بالاتر شد!

  ۰ ۰
  1. SleepyMan گفت:

   خیلی جالبه تو تاریخ عرضه کشور لوکزامبورگ رو هم به حساب میارن کلا ۵۰۰ هزار تا جمعیت نداره اونوقت کشور ما …. باور کنید حد اقل ۵۰-۱۰۰ هزار تا کنسول باز تو کشور داریم از خیلی از کشور های دیگه بیشتر هست تعداد پلیر ها ولی … متاسفانه هر بازی هم که می خریم پول میره جیب عرب ها ..

   ۰ ۰
 2. Daniyal گفت:

  واقعا این بازی.یکی از بهترین و قشنگ ترین تجربه های من تو بازی انلاین بود.امیدوارم همانند نسخه اول بازی این نسخه هم به راحتی انلاین بشه.

  ۰ ۰
 3. سلام من این بازی dying light the following رو بدون مشکل نصب و اجرا کردم حالا دو سه مرحله رفتم مرحله بعد پایین مپ بازی نوشته continue aiding the children of the sun معنیش هم کمک به کودک در روز اما هر کاری کردم بازم رد نمیکنه این مرحله رو بگم چند روز به آبو اتیش میزنم بازم نمیشه لطفا کمک کنید چند روز دیگه میرم پادگان میخوام قبل رفتن تمومش کنم ممنون :( :( :(

  ۰ ۱
 4. سلام من این بازی dying light the following رو بدون مشکل نصب و اجرا کردم حالا دو سه مرحله رفتم مرحله بعد پایین مپ بازی نوشته continue aiding the children of the sun معنیش هم کمک به کودک در روز اما هر کاری کردم بازم رد نمیکنه این مرحله رو بگم چند روز به آبو اتیش میزنم بازم نمیشه لطفا کمک کنید چند روز دیگه میرم پادگان میخوام قبل رفتن تمومش کنم ممنون :( :( : :'( :'( (

  ۰ ۰
 5. آرین گفت:

  یعنی بهترین بازی که تو سبک زامبی می تونید پیدا کنید همینه، هم از داستان سرایی گرفته تا گیم پلی فوق العاده اش

  ۰ ۰