ویتنس در هفته اول ۱۰۰ هزار نسخه فروش داشته است

توسط سورنا رضایی در ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ , ۱۴:۰۰

عنوان ویتنس، جدیترین ساخته‌ی آقای جاناتان بلو، که به‌تازگی عرضه شده و توانسته نظرات مثبت متتقدان و بازی‌بازها را نیز به‌خود جلب کند، در زمینه فروش نیز بسیار عالی و قابل ملاحظه ظاهر شده است. برای جزئیات خبر همراه دنیای بازی باشید.

طبق جدیدترین متنی که آقای جاناتان بلو که در بلاگ رسمی عنوان ویتنس منتشر کرده است، این عنوان تنها در هفته اول ۱۰۰ هزار نسخه فروش داشته که در نهایت درآمدی معادل ۵ میلیون دلار را برای استودیو «تکلا» (Thekla) به ارمغان آورده است. آقای بلو در ادامه افزود که میزان فروش کلی ویتنس در هفته اول از میزان فروش عنوان Brain در نخستین سال انتشار نیز بهتر بوده است و این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که عنوان ویتنس و Braid هر کدام به‌ترتیب با قیمت‌های ۴۰ و ۱۵ دلار عرضه شده‌اند که طبیعتاً قیمت بالا در کاهش میزان فروش تاثیر به‌سزایی دارد که این اتفاق برای ویتنس رخ نداده است.

همچنین ایشان به‌دلیل قراردادی که در گذشته امضا کرده است، نمی‌توانست آمار فروش دقیق هر پلتفرم را به‌صورت جداگانه بیان کند؛ اما در متن منتشر شده اعلام کردند که میزان فروش هر پلتفرم در هفته اول از میزان فروش کلی Braid در هفته نخست نیز بالاتر بوده است. در پایان شایان ذکر است که احتمال عرضه این عنوان برای دیگر پلتفرم‌ها از جمله اکس‌باکس وان، iOS و OS X وجود دارد.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “ویتنس در هفته اول ۱۰۰ هزار نسخه فروش داشته است”

  1. aa gaming گفت:

    باید تجربش کنم

    ۰ ۰
  2. Triple_M گفت:

    نمراتش خیلی خفنه :22:

    ۰ ۰