Robert Kazinsky Warcraft

بازیگر دنیای وارکرفت: نجات زندگی ام را به وارکرفت مدیونم

توسط عباس نیک نفس در ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ , ۱۱:۰۰

اهمیت پروژه سینمایی وارکرفت به بازیگرانش هم در بین بازی بازان اهمیت می‌بخشد هرچند سنگینی بار چهره آرایی و جلوه‌های ویژه، کاملاً ظاهر متفاوتی از حالت پایه‌ی بازیگر پیش چشمانمان بنشاند. دیبازی را با صحبت‌های رابرت کازینسکی در مورد رابطه‌اش با وارکرفت، نام بزرگ دنیای بازی، همراه باشید.

دنیای وارکرفت زندگی کازینسکی را اینطور که در برنامه‌ی این هفته‌ی Conan O’Brien گفته نجات داده است. بعد از موفقیت EastEnders در شبکه‌ی بی بی سی، کازینسکی به یکباره با موجی از شهرت روبرو می‌شود اما شانه خالی می‌کند و به بیماری روحی «آگورافوبیا» یا ترس از شلوغی مبتلا می‌شود و به تنهایی در خانه روی می‌آورد. حدس می‌زنید در ادامه چه می‌شود؟ وارکرفت! چیزی که به اندازه‌ی کافی برای پر کردن تنهایی یک انسان عظمت دارد تا قانعش کند ۱۸ ساعت در روز پایش بنشیند و چشم به صفحه نمایش بدوزد.

یکباره وارکرفت تمام زندگی من شد و تاثیرش را روی زندگی‌ام گذاشت. دنیای وارکرفت واسطه‌ی من با مردمی بود که در خارج از فضای فانتزی بازی نمی‌توانستم هم صحبتشان شوم. به تدریج این مسئله روابطم را در خارج بازی نیز بهبود بخشید، خودم را باور کردم و به کمک وارکرفت زندگی از دست رفته‌ام را جمع و جور کردم.

بازیگر مورد بحثمان اکنون در لس آنجلس در کنار نامزدش! روزگار را به خوشی با بازی در آثار تصویری مختلف می‌گذراند اما هنوز هم بهترین دوران زندگی‌اش را زمانی می‌داند که بی خیال اضافه وزنش و فارغ از هرگونه انتظاری از سوی اطرافیان با بازی روز و شب می‌گذرانده.

ممکن است مثل یک خروار اثر سینمایی دیگر که روی شانه‌ی بازی‌ها برای بالا کشیدن خود پا گذاشته‌اند و زمین خورده‌اند با نمایش نا امید کننده‌ای از فیلم وارکرفت روبرو شویم مگر آنکه امثال کازینسکی برای ادای دین هم که شده برایمان سنگ تمام بگذارند…آمین

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “بازیگر دنیای وارکرفت: نجات زندگی ام را به وارکرفت مدیونم”

  1. BehnamIT گفت:

    سلام
    بازهم تأثیرات خوب بازیهای ارزنده بر زندگی واقعی انسان

    :pc: همیشه شاد و همیشه خوش باشید :pc:

    ۰ ۰