سرویس Wii Street U به زودی به تاریخ می‌پیوندد

توسط بهزاد ناصرفلاح در ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ , ۱۵:۰۰

سرویس Wii Street U به زودی به تاریخ می‌پیوندد. این سرویس که به نوعی گوگل مپ مخصوص کنسول Wii U است، به صورت رسمی از دسترس کاربران خارج می‌شود. «نینتندو» طی بیانیه‌ای در صفحه دانلود این نرم افزار اعلام کرد:

به محض اینکه سرویس دهی این برنامه قطع بشود، برنامه نیز بدون استفاده خواهد بود. ممنون از همه کسانی که برای این نرم افزار از ما پشتیبانی کرده‌اند؛ و بابت ناراحتی‌هایی که به دنبال این تصمیم ایجاد خواهد شد، عذر خواهی می‌کنیم.

Wii Street U در ابتدا به صورت رایگان برای کنسول نینتندو منتشر شده بود اما مدتی است که این شرکت مبلغ ۵ دلار را برای خرید آن از کاربر دریافت می‌کرده است. فروش این محصول از ۳۱ ژانویه به صورت رسمی متوقف خواهد شد.Wii Street U

Wii Street U به وسیله سرویس گوگل مپ پشتیبانی می‌شده است و به وسیله آن می‌توانستید به صورت سه بعدی نقشه موجود روی صفحه تلویزیون را روی گیم پد مخصوص مشاهده کنید؛ به گونه‌ای که می‌توانستید خود را در بین خیابان‌های واقعی شهرهای مختلف ببینید.

از رده خارج شدن سرویس «نمای خیابانی وی» بعد از سرویس TVii، دومین مورد از پایان فعالیت‌های برنامه‌های این کنسول به شمار می‌روند.

در حال حاضر نینتندو در حال کار بر روی نسل بعدی کنسول‌های خود است که با نام رمزی NX شناخته می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: