7 نظر

درایور جدید کارت گرافیک‌های انویدیا 361.75 منتشر شد + دانلود

توسط در 3 سال پیش
 

Nvidia ساعاتی پیش نسخه ۳۶۱٫۷۵ از درایورهای گرافیکی خود را منتشر کرد. این به‌روزرسانی جدید قابلیت‌هایی جدیدی را مخصوص دو بازی Rise of the Tomb Raider و Tom Clancy’s The Division در دسترس کاربران قرار می‌دهد. حائز اهمیت‌ترین نکته در این به‌روزرسانی اضافه شدن پشتیبانی از رابط  Thunderbolt 3، که در کارت‌های گرافیک اکسترنال استفاده می‌شود، است.

کارت‌های گرافیکی اکسترنال یکی از راه‌هایی است که می‌توان به‌صورت قابل‌توجهی توان گرافیکی سیستم‌ها را بالا برد. این قابلیت برای لپ‌تاپ های امروزی بسیار کارآمد است. درگذشته قیمت بالای این کارت‌های گرافیک یکی از موانع موجود بر سر راه علاقه‌مندان در استفاده از این نوع تکنولوژی بوده است، اما حالا قیمت‌های کمی پایین‌تر آمده و با پا گذاشتن چند شرکت دیگر در این عرصه طیف گسترده‌ای از این دستگاه‌ها برای انتخاب وجود دارند.

Nvidia پشتیبانی از رابط Thunderbolt 3 را برای محصولات سری GTX 900، Titan X، GeForce GTX 750 و 750Ti مهیا کرده است. علاوه بر این قابلیت، اشکالات موجود در نسخه‌های قبلی نیز به حداقل رسیده. با توجه به محدودیت های سایت Nvidia، می‎توانید نسخه جدید درایورها را در دو نسخه 64 و 32 بیتی از دنیای‎بازی دانلود کنید.

دانلود نسخه 32 بیتی ویندوز 10

دانلود نسخه 64 بیتی ویندوز 10

 

شما باید ورود برای ارسال نظر