سازنده The Witness می‌گوید: بازی ما را زیاد کپی می‌کنند!

توسط سورنا رضایی در ۹ بهمن ۱۳۹۴ , ۲۲:۲۵

عنوان The Witness، جدیدترین ساخته آقای که جاناتان بلو که پیش از این Braid را در پرونده خود داشته، عرضه شده است. اما سازندگان این عنوان از برخی مسائل گله‌مند هستند؛ زیرا به‌نظر می‌رسد بسیاری از بازی‌بازها به‌دنبال تجربه این عنوان به‌صورت غیرقانونی هستند که ضربه بزرگی به سازندگان آن می‌زند. برای جزئیات خبر با دنیای بازی همراه باشید.

این‌طور که به‌نظر می‌رسد بسیاری از بازی‌بازها راه غیرقانونی را برای تجربه عنوان The Witness انتحاب کرده‌اند که آقای جاناتان بلو نیز پس از مطلع‌شدن از این موضوع، توئیتی را پیرامون این مسئله منتشر کرده است. آقای بلو در این توئیت اعلام کرده است که احتمال استفاده از قفل DRM برای بازی بعدی‌شان وجود دارد؛ زیرا این مسئله ضربه بزرگی به توسعه عنوان بعدی آن‌ها می‌زند. آقای جاناتان بلو در توئیتر این‌طور نوشت:

این‌طور که به‌نظر می‌رسد The Witness از عناوین محبوب یکی از سایت‌های تورنت است. متاسفانه این مسئله به ما در توسعه عنوان بعدی‌مان کمکی نخواهد کرد. به همین دلیل ممکن است در بازی بعدی از قفل استفاده شود، اما هنوز مشخص نیست. هر چند من با این مسئله موافق نیستم و فکر می‌کنم هر کسی باید برای داشتن برخی چیزها آزادی داشته باشد.

در پایان شایان ذکر است که عنوان The Witness هم اکنون برای کنسول نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: