تماشا کنید | تریلری جدید از Detective Pikachu

توسط سید احمد شاهرخی در ۶ بهمن ۱۳۹۴ , ۲۳:۳۰

بالاخره Nintendo بعد از مدت‌ها از عنوان Detective Pikachu سخن می‌گوید. بازی‌ای که برای اولین در سال ۲۰۱۳ ازآن رونمایی شد. این بازی که نام رسمی آن Detective Pikachu: Birth of New Combination است در تاریخ سوم فوریه در ژاپن برای ۳DS منتشر خواهد شد. در ادامه برای تماشای این کلیپ با دنیای بازی همراه باشید.

تریلری که در زیر تماشا می‌کنید پیکاچو را با کلاه شرلوک هلمز نشان می‌دهد که در تلاش است تا معماهایی را حل کند. در این کلیپ پیکاچو با یک کاراکتر انسان دیده می‌شود که گویا همکار پیکاچو است.

بر خلاف پیکاچوی همیشگی « و بر خلاف بقیه‌ی Pokemonها» کارآگاه پیکاچو توانایی صحبت کردن را دارد. همینطور آنچه از این کلیپ برداشت می‌شود پیکاچو احساسات خود را از طریق صورتش نشان می‌دهد بنابراین شاید شایعه‌ی گذشته در این رابطه حقیقت داشته باشد، شایعه‌ای که می‌گفت در این بازی شخصیت اصلی به حالات صورت گیمر واکنش نشان می‌دهد.

Detective Pikachu: Birth of New Combination در ابتدا با قیمت ۱۲۰۰ ین پا به بازار می‌گذارد. و سپس این قیمت به ۱۵۰۰ ین افزایش خواهد یافت. تا این لحظه این بازی برای جایی به غیر از ژاپن تایید نشده است.

در زیر این کلیپ را تماشا می‌کنید:

[aparat]http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/UoXZ5/vt/frame[/aparat]

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: