شایعه: منتظر دومین شماره فیلم آواتار در سال ۲۰۱۷ نباشید

توسط نیما امامی در ۳ بهمن ۱۳۹۴ , ۱۴:۰۸

مدتی است که خبرهایمان از دنیای سینما مربوط به تاخیر خوردن تاریخ اکران فیلم‌ها شده است، بعد از تاخیر خوردن زمان پخش دو فیلم محبوب جنگ ستارگان و مرد عنکبوتی حال نوبت به ادامه روایت «جیمز کامرون» (James Cameron) از دنیای زیبا «آواتار» (Avatar) رسیده تا به تاریخی که پیش‌تر برای آن اعلام کرده بودند نرسد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مطابق گفته‌های وب‌سایت The Wrap آواتار ۲، که قرار بود در دسامبر ۲۰۱۷ اکران شود، تا آن موقع آماده نمی‌شود؛ با اینکه این خبر را «فاکس» (Fox)، غول دنیای سینما، تایید نکرده است اما این سایت می‌گوید که منابعش بسیار موثق هستند.

آواتار ۲ در حال حاظر آماده می‌شود تا صحنه‌های لازم برای آن را فیلم‌برداری کنند و فاکس نیز تاریخ دقیقی برای اکران فیلم اعلام نکرده بود اما آقای کامرون ماه گذشته هدفش را اواخر سال ۲۰۱۷ اعلام کرده بود و گفته بود که دو فیلم دیگر این سری نیز در سال‌های آتی منتشر خواهند شد.

ایشان در گفت‌وگویی با وب‌سایت Montreal Gazette بیان کرده بود:
«هدف ما کریسمس ۲۰۱۷ است، حداقل این چیزی است که ما اعلام کرده‌ایم. اما به نظر من این موضوع زیاد اهمیت ندارد، موضوعی که در اینجا مهم است این است که ما هر سه فیلم سری را کامل کنیم و آن‌ها را با فاصله زمانی یک ساله منتشر کنیم. من این موضوع را ماورا داستان سرایی می‌نامم که هر سه فیلم را شامل می‌شود، هر شماره داستانی جداگانه تعریف می‌کنند اما در نهایت همه‌شان یک داستان عظیم را در برمی‌گیرند.»

اولین نسخه از سری آواتار موفقیتی عظیم در پی داشت و همچنان پادشاه باکس آفیس است، البته این پادشاهی توسط جنگ ستارگان به شدت تهدید می‌شود؛ به نظر شما ادامه‌های بعدی آواتار می‌توانند موفقیت اولین شماره را تکرار کنند؟

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “شایعه: منتظر دومین شماره فیلم آواتار در سال ۲۰۱۷ نباشید”

 1. alecto گفت:

  ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰%من مطمنم دوباره کامرون یه شاهکار بیرون میده
  دیدین جنگ ستارگان وقتی بیرون اومد چه اتفاقی افتاد همه بلیط ها قبل از اکران پیش خرید شد بخاطر پیشینه موفقش…..حالا اواتار هم میتونه با توجه به پیشینه درخشانش در صنعت سینما حتی گوی میدان را از اواتار ۱ بگیره مطمنم
  خدا کنه فقط شایعه درست نباشه که ضد حال بدیه

  ۰ ۰
 2. snaky گفت:

  بدجور منتظر این فیلمم. :۲۱:
  مطمئنأ شاهد شاهکاری دیگر خواهیم بود :13:

  ۰ ۰