Hero's Song

«Hero’s Song»: یک نقش آفرینی جهان‌باز از مدیر پیشین حوزه‌ی آنلاین سونی

توسط عباس نیک نفس در ۱ بهمن ۱۳۹۴ , ۱۲:۳۰

از تابستان سال گذشته و بعد از جدایی جان اِسمِدلی از بخش آنلاین سونی، استودیویی به نام «Pixelmage Games» تحت هدایت او شروع به کار کرد. همین چهارشنبه وقتی نیاز به سرمایه‌ی مالی بیشتر پای Pixelmage را به کیک استار‌تر باز کرد پروژه‌ی آتی آنان نیز به نوعی رونمایی شد، یک نقش آفرینی اکشن در دنیای نامحدودی که بنا به تصمیم تیم هنری، پیکسل‌هایش توی ذوقتان خواهد زد… سرود قهرمانان.

یک میلیون دلار از سرمایه گذاران خصوصی دست گیر Pixelmage شده اما تامین ۸۰۰ هزار دلار ناقابل دیگر به واسطه‌ی بستر جمع سپاری کیک استار‌تر به دوش عموم بازیبازان گذاشته شده. هسته‌ی اصلی تیم استودیو را سیزده نفر تشکیل می‌دهند و حضور افرادی مثل پاتریک راثفوس، نویسنده‌ی خوش نام داستان‌های فانتزی، نیز در کنار آن‌ها تایید شده.

هدف ما در Pixelmage ساخت آثار به شدت عمیق و البته هاردکور تحت پوشش لایه‌ای از هنر پیکسل آرت و حالت چند نفره‌ی جذاب است.

اسمدلی در جمله‌ی بالا هدفگذاری کلی استودیو‌یش را بیان کرده و در ادامه سیاهچاله‌های بی‌پایان و شهرهای باستانی جذابی را برای اکتشاف در «سرود قهرمانان» وعده داده و ساخت سرورهای شخصی برای بخش چند نفره را در اختیار عموم کاربرانش گذاشته است. در تصویر زیر برنامه ریزی Pixelmage برای پیشبرد کار را می‌بینید، کاری که موسیقی‌اش به نامی آشنا برای فال اوت بازان سپرده شده، اینان زور.

 Hero's Song-timelineاگر بر فرض محال توان شرکت در کمپین‌های کیک استار‌تر را دارید با ۲۵ دلار می‌توانید از حالا صاحب بازی شوید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: