نسخه آموزشی «ماین کرافت» در راه است

توسط بهزاد ناصرفلاح در ۳۰ دی ۱۳۹۴ , ۱۰:۳۰

«ماین کرافت» یکی از بهترین و شاید منحصر به فردترین بازی موجود در دنیا باشد. دنیای کاملاً آزاد که هر چه در ذهن دارید را می‌توانید در آن پیاده کنید. به نظر می‌رسد یک نسخه آموزشی جدید، تابستان امسال برای این بازی منتشر خواهد شد. این نسخه به صورت خرید اشتراک و با قیمت سالیانه ۵ دلار عرضه خواهد شد.

Minecraft: Education Edition، آخرین نسخه از سری بازی‌های ماین کرافت و اولین نسخه از این بازی است که به طور خاص برای دانش آموزان ساخته شده است.

در حال حاضر بازی ماین کرافت به صورت گسترده در مدارس برای اهداف آموزشی استفاده می‌شود. در همین رابطه سازنده ماین کرافت اعلام کرد، استفاده‌های آموزشی از این بازی یکی از دلایل ارزش ۲٫۵ میلیارد دلاری شرکت Mojang، طی سال ۲۰۱۴ بود.541

مود قبلی ماین کرافت که برای قشر دانش آموزش منتشر شده بود MinecraftEdu نام داشت و توسط مایکروسافت ساخته شده بود. با انتشار نسخه Minecraft: Education Edition، دارندگان نسخه MinecraftEdu می‌توانند یک سال به طور رایگان این بازی را انجام دهند.

همکاری مایکروسافت در جهت ارتقا و ایجاد تغییرات و همچنین ایجاد یک سیستم یکپارچه در اشتراک گذاری بین حساب‌های کاربری مایکروسافت (اسکایپ، وان درایو و اکس باکس) در یک بازی در نوع خودش جالب است.

Minecraft: Education Edition یک تجربه کامل از نسخه اصلی ماین کرافت به اضافه ابزارهای اضافی خواهد بود. این ابزارهای اضافی شامل، دوربین بهبود یافته، نقشه یابی دقیق‌تر، یک دفترچه یادداشت و قابلیت‌هایی برای محدود سازی دانش آموزان توسط معلمان است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: