محتوای داستانی چند ساعته‌ی Rise of the Tomb Raider تاریخ خورد

توسط سعید زعفرانی در ۲۹ دی ۱۳۹۴ , ۲۳:۰۰

محتوای جدید بازی ظهور توم ریدر (Rise of the Tomb Raider) با نام “Baba Yaga: The Temple of the Witch” در تاریخ ۲۶ ژانویه عرضه خواهد شد.

مایکروسافت امروز ضمن تایید این خبر، خاطر نشان کرد که همان‌طور که پیش‌تر اعلام شده بود، این بسته‌ی الحاقی جدید، “چند ساعت” گیم‌پلی به بازی اضافه می‌کند که شامل ماجراجویی‌های جدید لارا در یک مقبره‌ی جدید و رویارویی او با دشمنان تازه‌ای خواهد بود. این محتوای جدید قرار است لارا را در موقعیت‌های تازه‌ای در ادامه‌ی ماجراهای بخش داستانی بازی قرار دهد و او دوباره باید به حل معماهای چندصد ساله بپردازد.

با وجود عرضه‌ی بازی برای ایکس‌باکس ۳۶۰، در گزارش پلی‌گان از این خبر، به جز ایکس‌باکس وان از کنسول دیگری به عنوان پلتفرم مقصد این محتوای اضافی اسمی برده نشده است. همچنین مشخص نیست که این بسته‌ی الحاقی برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد یا خیر. این بازی قرار است در تاریخ ۲۸ ژانویه برای پی‌سی عرضه شود.

بسته‌ی الحاقی بابا یاگا: مقبره‌ی ساحره شامل مجموعه محتوای اضافه‌ی سی دلاری بازی می‌شود، و هنوز قیمت آن برای کسانی که این مجموعه را خریداری نکرده‌اند معلوم نیست، اما به زودی خبر آن را هم خواهیم شنید.

پیش از این و در ماه پایانی سال ۲۰۱۵، اولین محتوای اضافه‌ی بازی که همان مود استقامت در بازی بود عرضه شد. بعد از این نیز یک بسته‌ی الحاقی دیگر به نام “Cold Darkness Awakened” برای این بازی منتشر می‌شود.

شما می‌توانید نقد این بازی را در دنیای بازی بخوانید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: