capcom-Dead Rising

صف آرایی شعبه‌ی ونکووِر کپ کام برای دو پروژه‌ی معرفی نشده

توسط عباس نیک نفس در ۲۴ دی ۱۳۹۴ , ۲۱:۳۰

همیشه پیش از معرفی اثر تازه‌ی یک استودیو و به هر دری زدنش (!) برای مخفی نگه داشتن آنچه در دست پخت دارد خبرنگارهایی هستند که برای انتشار آگهی استخدام استودیویِ هدف کمین کرده‌اند. خب مشخصا این خبرنگار‌ها اصلا آدم‌های جویای کاری نیستند، آن‌ها فقط خط به خط آگهی را می‌خوانند و بعد از تاویل و تفسیر کردنش و مطابقت دادن آن با هرآنچه اعضای استودیو گفته و پیش از این انجام داده‌اند نتیجه گیری می‌کنند که تیم سازنده قصد دارد با رو کردن چه چیزی مخاطبانش را سورپرایز کند ولی خب مگر دیگر سورپرایزی وجود خواهد داشت! دیبازی را با آنچه می‌توان از آگهی استخدام جدید کپ کام برای شعبه‌ی مستقر در ونکوورش فهمید همراهی کنید.

در آگهی استخدام کپ کام ونکوور که نام‌هایی مثل «خیزش مردگان دو» و البته سه را به یادمان می‌آورد از آنریل چهار بعنوان موتور ساخت دو بازی جدید نام برده شده که تعدادی موقعیت شغلی خالی برای آن‌ها ایجاد می‌کند. برای حضور در کنار تیم کپ کام خواسته شده تا باهوش و پر شور باشید و برای وقف کردن خودتان در پروسه‌ی تولید بازی‌های اکشن و جهان باز آمادگی داشته باشید.

از آگهی بیشتر از این چیزی نمی‌شد فهمید و به جز عبارت «اکشن و جهان باز» نکته‌ی خاصی به چشممان نخورد. آخرین اثر کپ کام ونکوور سومین نسخه از خیزش مردگان (Dead Rising) بود که بعد از مدتی قید انحصار اکس‌باکس وان را زد و خودش را به پی‌سی‎‌بازان و کاربران استیم رساند. حدس شما از نقشه‌ی راه کپ کام برای لژیونر امریکایی‌اش چیست؟ باید منتظر معرفی رسمی این عناوین ماند یا خبرنگاران را چشم و گوش بازتر از این حرف‌ها می دانید؟ و شاید هم همین الآن همه‌یمان وسط بازی رسانه‌ای استودیو و بازار گرمی‌ پیش از موعدش هستیم…

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “صف آرایی شعبه‌ی ونکووِر کپ کام برای دو پروژه‌ی معرفی نشده”

  1. AA GAMING گفت:

    :| :۱۲: :۱۲: BITCH !

    ۰ ۰
  2. Mehrdad گفت:

    باو ایول ۷ بده بیرون بجا این چرت و پرتا :11: :11: :11: :11:

    ۰ ۰