بازی‌های جدید پشتیبانی از نسل قبل اکس‌باکس بزودی معرفی خواهند شد

توسط سورنا رضایی در ۲۴ دی ۱۳۹۴ , ۲۱:۰۰

ماه ژانویه آغاز شده و چهارده روزی هم از آن گذشته است اما همچنان مایکروسافت لیست بازی‌های جدیدی که قرار است در این ماه به قابلیت پشتیبانی از نسل قبل کنسول نسل هشتمی اکس‌باکس وان اضافه شود را اعلام نکرده است. اما طبق گفته‌های آقای فیل اسپنسر بنظر می‌رسد که لیست بازی‌های این ماه یزودی منتشر خواهد شد. برای جزئیات خبر با دنیای بازی همراه باشید.

ماه ژانویه آغاز شده و همچنان کاربران کنسول اکس‌باکس وان منتظراند تا ببینند شرکت مایکروسافت چه بازی‌هایی را برای قابلیت پشتیبانی از نسل قبل در نظر گرفته است که متاسفانه تاریخ دقیقی از انتشار این لیست وجود ندارد. اما آقای فیل اسپنسر، رئیس بخش اکس‌باکس، در توئیتر اعلام کرده است که «بازی‌های این ماه که مهندسان بر روی آن‌ها کار می‌کنند در مراحل پایانی قرار دارند و بزودی معرفی خواهند شد».

قابلیت پشتیبانی از نسل قبل در ماه نوامبر سال گذشته میلادی و همراه با آپدیت «تجربه جدید اکس‌باکس» عرضه شد که در زمان انتشار از ۱۰۴ عنوان پشتیبانی می‌کرد که در ماه دسامبر نیز ۱۶ عنوان جدید به آن اضافه شد.

اگر بخواهیم بر اساس رای‌گیری صورت گرفته حدس بزنیم، عنوان «ندای وظیفه: عملیات سری ۲» بیشترین رای را دریافت کرده که احتمال دارد یکی از عناوین این ماه باشد. همچنین پس از آن بترتیب عناوین The Elder Scrolls V: Skyrim، Red Dead Redemption قرار دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: