بخش چند نفره رقابتی وارد بتلفیلد هاردلاین خواهد شد

توسط بهزاد ناصرفلاح در ۱۷ دی ۱۳۹۴ , ۲۱:۰۱

مدتی است از انتشار آخرین نسخه بازی بتلفید بانام ” BATTLEFIELD HARDLINE” می‌گذرد و حالا سایت‌های معتبر درزمینه بازی‌های رایانه‌ای، خبر انتشار بسته الحاقی‌ای را که به این بازی یک «بخش چندنفره از نوع رقابتی» را اضافه خواهد کرد تأیید کرده‌اند. در این بسته علاوه بر اضافه شدن بخش چندنفره رقابتی تغییرات دیگری ازجمله اضافه شدن سلاح‌های جدید و پچ هایی برای رفع اشکالات بازی نیز وجود دارد. در بخش چندنفره بازیکنان در دو لیگ معمولی و لیگ ویژه به رقابت خواهند پرداخت. در لیگ ویژه فقط بازیکنانی می‌توانند شرکت کنند که اکانت ویژه بازی به تلفید را خریداری کرده باشند.

این بخش چندنفره قابلیتی را فراهم می‌آورد که طی آن کاربران می‌توانند در دو گروه ۵ نفرِ با یکدیگر به رقابت بپردازند. هر دوره از این بازی‌های چندنفره در دو یا سه هفته برگزار می‌شود و هر دوره شامل انجام بازی در چندین نقشه است که توسط «Visceral» ساخته‌شده است. شما می‌توانید به‌صورت تکی یا با گروه خود به بازی بپردازید و نحوه رؤیا رویی بازیکنان در این بخش از روی مهارت‌های آنها صورت می‌گیرد.

این سطح‌های مهارتی از سطح پایین که «Cadet» نام دارد شروع و در آخرین سطح بانام «Elite Gold Captain» به انتها می‌رسد. در پایان هر سطح نیز به شما اجازه داده می‌شود تا در سطح بالاتر با رقبای خود مبارزه کنید. اگر شما در پایان هر دوره جزو پنج نفر اول باشید به‌صورت اختصاصی سطحتان ارتقا پیدا خواهد کرد و اگر به‌عنوان نفر اول دوره را به‌پایان برسانید به تمام دنیا معرفی خواهید شد. این مورد نیز یکی دیگر از سیاست‌های ایجاد یک سلسله از بازی‌هایی است که به‌صورت رقابتی در سطح اینترنت و توسط شرکت EA برگزار میشود.

با این تفاسیر وقت آن است که خود را برای نبرد در بین سربازان حرفه‌ای بتلفید آماده کنید، شاید هم شما همان کسی باشید که به دنیا معرفی می‌شود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بخش چند نفره رقابتی وارد بتلفیلد هاردلاین خواهد شد”

  1. Dragunov گفت:

    شاید با این رقابت ها یکم پلیر هاشو دوباره جذب کنه.
    همه که فعلاٌ ریختن تو بتل ۴…
    تو چند هفته ی اخیر هم که کلاٌ با دادن دی ال سی های رایگان غوغا کرد.

    ۰ ۰