نسخه دوم بازی Plants vs Zombies: Garden Warfare را تجربه کنید

توسط بهزاد ناصرفلاح در ۱۷ دی ۱۳۹۴ , ۱۸:۰۸

بازیکنان کنسول‌های PS4  و Xbox One حتماً با عنوان « Plants vs Zombies: Garden Warfare» آشنا هستند. خبر خوب برای علاقه‌مندان به این بازی این است که نسخه اولیه و بتای سری دوم این بازی در روزهای ۱۴ الی ۱۸ ژانویه امسال در دسترس بازیکنان ایکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت. در ادامه به چند نکته و حاشیه در مورد نسخه جدید این بازی که «Plants vs Zombies: Garden Warfare 2» نام دارد خواهیم پرداخت.

·         در این نسخه قرار است شاهد چندین مورد از حالت‌های بازی مختلف که ازجمله آنها می‌توان به « King of the Hill» و « Flag of Power» اشاره کرد، جایی که در آن می‌توانید  یک نبرد هیجان‌انگیز باکیفیت بالا و سریع را تجربه کنید.

·         همچنین در این بازی جدید علاوه بر شخصیت‌های نسخه قبلی، شش رده بندی جدید نیز به شخصیت‌ها اضافه‌شده است که می‌توانید از بین آنها یکی را انتخاب نمایید.

·         در این نسخه به‌وسیله دو حالت جدید « Herbal Assault» و « Gardens & Graveyards» می‌توانید در گروه‌های ۲۴ نفری به بازی بپردازید.

·         از دیگر ویژگی‌های این بازی نیز می‌توان به‌اضافه شدن چهار نقشه مجزا ازجمله « Moon Base Z»، « Frosty Creek»، « Z-Tech Factory» و « Seeds of Time» اشاره نمود.

آیا شما از آن دسته هستید که در این مدت این بازی را امتحان می‌کنید یا تا انتشار نسخه نهایی صبر می‌کنید تا با خیال راحت روزها و ماه‌ها به بازی بپردازید ؟

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “نسخه دوم بازی Plants vs Zombies: Garden Warfare را تجربه کنید”

 1. sam گفت:

  ۱:I’m sooo excited
  ۲:Me Tooooo
  ۳:me tooooo
  ۴:Me tooooo
  :10:

  ۰ ۰