جزئیاتی پیرامون عنوان The Surge منتشر شد

توسط مسعود تیموری در ۲۷ آذر ۱۳۹۴ , ۱۵:۰۰

عنوان The Surge، اکشن/ آرپی‌جی جدیدی از استودیو Deck 13 – سازندگان Lords of the Fallen – است که پیش‌تر در جریان همایش گیمزکام سال جاری معرفی شد. جزئیات مربوط به گیم‌پلی و حتی داستان در حین رونمایی نامشخص باقی ماند تا این که امروز اطلاعاتی پیرامون آن منتشر شد.

طبق چیزی که از بازی می‌دانستیم، The Surge سناریوی دنیایی در حال فروپاشی را در آینده‌ای نه‌چندان دور روایت می‌کند. امروز بلاگ پلی‌استیشن، در مصاحبه‌ای با Jan Klose کارگردان بازی جزئیات بیشتری را در مورد گیم‌پلی آن فاش کرد.

بازی از سیستم مبارزات مشابهی پیروی می‌کند و شخصیت اصلی به یک لباس Exo نیز مجهز است که هنگام فعال کردن آن به‌عنوان یک قابلیت ویژه عمل می‌کند.

آقای Klose در جریان گفت‌و گوی خود به این موضوع اشاره کرد که تفاوت اصلی بازی با Lords of the Fallen در این موضوع است که تیم سازنده فرصت بیشتری را برای کار کردن روی بخش‌های مختلف و به‌خصوص افتتاحیه‌ی بازی داشته‌اند. وی هم‌چنین اذعان دارد که تمام غافل‌گیری‌های آن‌ها در ابتدای بازی خلاصه نشده‌اند و روند گیم‌پلی به‌شکلی برنامه‌ریزی شده که بازیکن بتواند در هر مقطع از داستان به‌خوبی از تمام تجهیزات و قابلیت‌هایش استفاده کند تا این که همه را در ابتدای بازی در دسترس داشته باشد و تعداد زیادی بی‌استفاده بمانند.

تاریخ انتشار دقیقی برای عنوان The Surge تعیین نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: