تاریخ انتشار The Banner Saga برای کنسول‌های نسل هشتمی مشخص شد

توسط مسعود تیموری در ۲۶ آذر ۱۳۹۴ , ۱۰:۴۴

عنوان موفق The Banner Saga که دو سال پیش برای رایانه‌های شخصی و پس از آن برای دیوایس‌های همراه عرضه شده بود، تا کمتر از یک ماه دیگر برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

بر اساس گزارش بلاگ پلی‌استیشن، بازی دوازدهم ژانویه – ۲۲ دی ماه – برای کاربران آمریکایی و یک روز بعد از این تاریخ در استور اروپایی منتشر خواهد شد.

اطلاعات زیادی در مورد پورت این عنوان منتشر نشده و فقط می‌دانیم جان واتسون، از بنیان‌گذاران استودیو Stoic بخش زیادی از پروسه‌ی پورت بازی روی دو کنسول خانگی را بر عهده داشته است. پروسه‌ای که به گفته‌ی وی طی شده تا صرفا بازی قابل بازی باشد و البته لازم به ذکر است که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ سازگاری بهتری دارد.

بازی تنها به صورت دیجیتالی عرضه می‌شود و البته فعلا هیچ قیمتی از آن در دسترس نیست. اما با توجه به قیمت ۱۴.۹۹ دلاری بازی در استیم باید منتظر قیمتی در همین حدود برای نسخه‌های کنسولی بازی باشیم.

عنوان The Banner Saga یک ادونچر بر اساس سیستم مبارزات نوبتی است که توسط استودیو Stoic خلق شده. اعضای این استودیوی نوپا پیش از این در بایوویر مشغول به فعالیت بوده‌اند و حالا برنامه‌ای دارند تا BS را به یک سه‌گانه تبدیل کنند و احتمالا سال آینده‌ی میلادی باید منتظر عرضه‌ی نسخه دوم بازی باشیم.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تاریخ انتشار The Banner Saga برای کنسول‌های نسل هشتمی مشخص شد”

  1. Benjamin Barker گفت:

    نسخه دومش هم تا پایانه سال میاد

    ۰ ۰