«دنیای ژوراسیک» یک سه‌گانه خواهد بود

توسط despair در ۱۵ آبان ۱۳۹۴ , ۱۸:۳۰

فیلم «دنیای ژوراسیک» ۱۴ سال پس از اخرین قسمت از فرانچایز «پارک ژوراسیک» اکران شد و حالا تبدیل به یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌هایی که تاکنون ساخته شده تبدیل شده‌است. «دنیای ژوراسیک ۲» سال ۲۰۱۸ اکران می‌شود و حالا زمزمه‌های ساخت قسمت سوم این فیلم نیز به‌گوش می‌رسد.

وبسایت «هالیوود ریپورتر» ویدئویی از میزگردی میان چندین مدیر هالیوودی منتشر کرده که در آن از خانم «دانا لانگلی» مدیر «یونیورسال پیکچرز» پرسیده می‌شود که آیا دنیای ژوراسیک ۲ برای تاریخ اکرانش آماده خواهدشد یا خیر، که او اینگونه پاسخ می‌دهد:”من مشکلی سد راهمان نمی‌بینم که موجب به‌تاخیر افتادن اکران فیلممان شود. «کالین ترِوُرُو» کارگردان این فیلم مشغول کار برروی طرح کلی به‌کمک «استیون اسپیلبرگ» است و آنها ایده‌ی اصلی دو فیلم بعدی را هم درآورده اند. این فیلم قرار بود به صورت سه‌گانه ساخته‌شود، و ما از این موضوع خبر نداشتیم و حالا که می‌دانیم، بسیار خوشحالیم.

کالین ترِوُرُو در مورد این‌که این دنباله با دیگر فیلم‌های این مجموعه فرق خواهدداشت، گفت:” این یک فیلم کاملا متفاوت خواهدبود. بینندگان ما این اجازه را به ما داده‌اند که فیلم را تا مرحله بعدی گسترده کنیم، و منظور من از این گسترش صرفا ازنظر اندازه نیست. من احساس نمی‌کنم که فیلم ما به دایناسورهای بزرگتر و خشن‌تر نیاز دارد؛ به نظر من این فیلم نقطه شروع ما برای گسترش داستان فیلم درمورد رابطه ما با این حیوانات است. ما موقع ساخت دنیای ژوراسیک همواره طرفداران را مدنظر داشتیم و من این مسئله را فراموش نمی‌کنم، ولی صحنه‌های فرارکردن از دست دایناسورها و مردمی که در یک جزیره گیر افتاده‌اند کمی تکراری شده‌اند. من فکر می‌کنم طرفداران و اکثر مخاطبان فیلم برای دانستن اینکه ما چه چیزی در چنته داریم هیجان‌زده باشند.

دنیای ژوراسیک اکنون سومین فیلم موفق تاریخ است؛ این فیلم در سراسر دنیا به فروش ۱.۶۶ میلیارد دلاری رسید و چهارمین فیلم در تاریخ سینما بود که از مرز فروش ۱ میلیارد دلار گذشت. دنیای ژوراسیک ۲ قرار است در تاریخ ۲۲ ژوئن سال ۲۰۱۸ نقش بر پرده‌های نقره‌ای بندد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “«دنیای ژوراسیک» یک سه‌گانه خواهد بود”

  1. Farbod گفت:

    امیدوارم فیلم خوبی از کار در بیاد و مثل دنیای ژوراسیک جذاب باشه

    ۰ ۰