اپلیکیشن همراه «فال‌اوت ۴» رسما منتشر شد

توسط despair در ۱۵ آبان ۱۳۹۴ , ۱۶:۳۰

باتوجه به‌این که یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال یعنی «فال‌اوت ۴» ۴روز دیگر منتشر می‌شود، شرکت بتسدا ناشر این بازی روز گذشته اپلیکیشن همراه این بازی‌را منتشرکرد.
هر گیمری‌که‌ از سیستم‌عامل‌های همراه اندروید یا آی‌او‌اس استفاده می‌کند، هم‌اکنون می‌تواند این اپلیکیشن که Fallout Pip-Boy نام دارد را دانلود کند. با استفاده از این اپلیکیشن شما دیگر نیازی به بازکردن صفحه pip-boy داخل بازی‌ برای چک کردن اوضاع خود، یا استفاده از ایستگاه‌های رادیو‌ئی نخواهیدداشت؛ تمامی این‌کارها را می‌توانید با موبایل‌ یا تبلت خود انجام‌دهید. اگر نسخه Pip-Boy Edition بازی را خریداری‌ کرده‌باشید، می‌توانید موبایل خود‌ را روی pip-boy داخل بسته نصب کنید تا یک مچ‌بند کاملا کارآمد و مشابه به pip-boy داخل بازی داشته‌باشید!
در این اپلیکیشن همچنین چند مینی‌گیم جذاب قرارداده شده‌است که اساساً بازی‌های آرکید کلاسیکی هستند که به تم «فال‌اوت» آغشته شده‌اند. با دانلود این اپلیکیشن می‌توانید حتی زمانی که داخل بازی نیستید، کوله‌پشتی خود را بررسی و ویرایش کنید.

اگر اپلیکیشن را دانلود کردید، برای باز شدن تمامی قابلیت‌های آن باید تا انتشار رسمی بازی صبر کنید؛ تا آن روز می‌توانید از دو مینی‌گیم قرارداده شده در اپلیکیشن که Red Menace و Atomic Command نام دارند لذت ببرید، که اولی با الهام از «دانکی کانگ» و دومی از روی بازی قدیمی Missile Command طراحی و ساخته شده‌اند.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “اپلیکیشن همراه «فال‌اوت ۴» رسما منتشر شد”

  1. Farbod گفت:

    اپلیکیشن جالبی هست و استفاده خوبی داره برای بازی

    ۰ ۰