تقریبا همه‌ی نیروهای ساخت «ویچر ۳» اکنون بر روی «سایبرپانک ۲۰۷۷» کار می‌کنند

توسط سعید زعفرانی در ۱۱ آبان ۱۳۹۴ , ۲۲:۱۲

طبق گزارشات به دست آمده، اکثر افرادی که در استودیوی «سی‌دی پراجکت رد» در ساخت بازی «ویچر ۳» نقش داشتند، برای مدتی است که بر روی بازی «سایبرپانک ۲۰۷۷» کار می‌کنند.

«مایکل نواکوفسکی» مدیر عامل سی‌دی پراجکت در مصاحبه‌ای با گیمز‌رادر گفت که “تیم ما اکنون به دو قسمت تقسیم شده است. تعداد قابل ذکری هنوز بر روی ویچر ۳ کار می‌کنند و تیم بزرگتری اکنون برای مدتی است که در واقع مشغول ساخت سایبرپانک هستند.”

این بازی اولین بار در سال ۲۰۱۲ با یک تیزر تریلر فوق‌العاده زیبا معرفی شد و توانست همان موقع غوغایی در میان بازی‌کنندگان به پا کند. «ایوینسکی» در ماه ژوئن گفته بود “ما تیزر سایبرپانک را منتشر کردیم تا ببینیم گیمرها چه حسی نسبت به آن دارند.”

ظاهرا افراد در این استودیو از بابت کار خود مطمئن و در مورد ساخت یک چنین بازی هیجان‌زده بوده‌اند، اما نمی‌دانستند که بازخوردها تا چه اندازه مثبت خواهند بود. در ادامه آن‌ها با دیدن عکس العمل پر شور طرفداران به بازی برای ساخت آن آستین‌ها را بالا زده‌اند. تیم سازنده الان مدتی است که سخت روی این بازی کار می‌کند.

این مسئله می‌تواند توضیحی برای این‌که چرا هنوز اطلاعات زیادی از این بازی در دست نداریم باشد. باید منتظر بمانیم و ببینیم حالا که دیگر این استودیو مشغول ساخت یک بازی به عظمت ویچر ۳ نیست چه اطلاعاتی از این بازی به دست ما می‌رساند.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “تقریبا همه‌ی نیروهای ساخت «ویچر ۳» اکنون بر روی «سایبرپانک ۲۰۷۷» کار می‌کنند”

 1. Highness.999 گفت:

  اوه اوه خدا به خیر کنه ، یعنی میخوان به اینم مثل قبلی گند بزنن؟ :11:
  قبلی که متای بسیار پایین ۹۲ رو گرفت :۱۲: ای کاش که این یکی حداقل متاش بالاتر شه ، آخه ۹۲ هم شد متا :(

  ۰ ۰
  1. Farbod گفت:

   داداش یا تو بازی ویچر رو نکردی یا هم فقط قصدت فقط ترول کردن هست بازی ویچر خیلی عالی بود فقط چندتا عیب کوچیک داشت این بازی برای یک استودیو کم تجربه خیلی هم عالی بود

   ۰ ۰