بازی Scalebound در ابتدا برای کنسول Wii ساخته می‌شد

توسط سورنا رضایی در ۱۰ مهر ۱۳۹۴ , ۱۷:۰۰

مطمئناً بازی Scalebound یکی از مورد انتظارترین انحصاری‌های کنسول اکس باکس وان است و این در حالی است که آقای هیدکی کامیا در مصاحبه‌ای با سایت گیماسپات اعلام کردند که در نخستین مراحل تولید بازی، برای کنسول Wii ساخته می‌شده است. همچنین او در مصاحبه گفته است که دو طرح اولیه از این بازی وجود داشته‌اند که اولی در زمان اولین نسخه از بازی Bayonetta آماده شده بود اما در مجموع تمامی طرح‌های اولیه برای ساخت بازی با این چیزی که امروز گیمرها مشاهده می‌کنند، بسیار متفاوت بوده است.

زمانی که آنها کار را شروع کردند، ایده اولیه تنها برای Wii بود، به‌طوری که برای دستور به دایناسور باید از ریموت این کنسول استفاده می‌کردید. همچنین آنها به‌طور کامل در اختیار شما بودند، شما دستور می‌دادید و آنها کارهای جالبی می‌کردند. اما پس از اتمام کار Bayonetta ما پروژه را آغاز کردیم و اولین کاری که کردم تبدیل این بازی، به یک بازی اژدها محور بود. یعنی ما دایناسورها را به اژدها تبدیل کردیم که طراحی‌ها با چیزی که امروز مشاهده می‌کنید، متفاوت بود.

در پایان شایان به ذکر است که بازی Scalebound در سال ۲۰۱۶ میلادی برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت، اکس باکس وان، عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

One Reply to “بازی Scalebound در ابتدا برای کنسول Wii ساخته می‌شد”