8 نظر

نسخه پلی استیشن ۴ بازی World of Tanks گرافیک بهتری دارد

توسط در3 سال پیش
 

چند روز قبل، بازی World of Tanks برای کنسول نسل هشتمی سونی به‌صورت رسمی تائید شد و حال این‌طور به نظر می‌رسد که نسخه مربوط به این کنسول از دید بصری نسبت به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی عملکرد بهتری خواهد داشت.

آقای Max Chuvalov ، مدیر بازاریابی این استودیو، در توکیو گیم شو اعلام کرد که این نسخه با اندازه تصویر ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد. اما این تمام ماجرا نیست و او اعلام کرد که از این نسخه از دید جزئیات گرافیکی بسیار پیچیده‌تر از نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی خواهد بود. اما زمانی که از او دلیل این امر پرسیده شد، این‌طور پاسخ داد:

دلیل این امر آن است که ما باید بازی را طور آماده می‌کردیم که میلیون‌ها کاربری که این بازی را تجربه می‌کنند و اکثراً نیز دارای دستگاه‌های متوسط هستند بتوانند از تجربه بازی لذت ببرند. اما درباره کنسول‌ها این‌طور نیست، همه دارندگان یک کنسول از قدرت پردازشی یکسانی برخوردار هستند، بنابراین کار برای آن‌ها بسیار ساده‌تر است.

همچنین این نسخه از بازی از همان ابتدا از نقشه‌ها، تانک‌ها، محیط HD به همراه افکت‌های پویا بهره خواهد برد. او در پایان این نکته را هم اضافه کرد که جزئیات گرافیکی مربوط به هر دو کنسول نسل هشتمی در یک سطح قرار دارند.

مطلب مشابه ◄  آپدیت 2.2 بازی Rainbow Six Siege برای رایانه‌های شخصی منتشر شد
 

شما باید ورود برای ارسال نظر