رئیس جدید کمپانی نینتندو معرفی شد

توسط محمد احمدی در ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ , ۲۰:۳۰

چندی پیش مشخص شد که تاتسومی کیمیشیما، رئیس وقت بخش آمریکای نینتندو، به‌عنوان رئیس جدید این کمپانی انتخاب شده است. برای مشاهده جزئیات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

کیمیشیما همچنین ریاست بخش امور مالی و منابع انسانی کمپانی پوکِمون را نیز در کارنامه دارد. وی پس‌ازآن به‌عنوان رئیس نینتندوی آمریکا منصوب شد. هرچند در سال ۲۰۰۶ رجی فلس-امه جایگزین وی در این مقام شد.

ساتورو ایواتای فقید، برای مدت‌زمان نسبتاً طولانی به‌عنوان یکی از برترین چهره‌های این کمپانی شناخته می‌شد و یقیناً یافتن جانشینی برای او، ساده و آسان نخواهد بود. هرچند به نظر می‌رسد کمپانی نینتندو از این انتخاب خود اطمینان کامل دارد. البته با در نظر گرفتن سال‌ها تجربه و عملکرد موفق وی در این شرکت، می‌توان او را لایق این جایگاه خواند.

در جلسه‌ای که امروز صبح در ژاپن برگزار شد، هیئت‌مدیره نینتندو، تصمیم به انتصاب تاتسومی کیمیشیما به‌عنوان ریاست این کمپانی گرفتند. با توجه به فعالیت‌هایی که این شرکت درزمینه بازی‌های تلفن‌های همراه قصد انجام آن‌ها را دارد و همکاری آن‌ها با شرکت نیانتیک برای ساخت بازی Pokemon Go، کیمیشیما یقیناً نقش کلیدی‌ای را در آینده کمپانی نینتندو در بخش تلفن‌های همراه ایفا خواهد کرد.

دیدگاه
۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

5 Replies to “رئیس جدید کمپانی نینتندو معرفی شد”

 1. AA GAMING گفت:

  کاش میاموتو رئیس می شد

  ۰ ۰
 2. امیدوارم بشه جای خالیشو پر کرد! :(

  ۰ ۰
 3. Link گفت:

  دوست داشتم میاموتو باشه ولی این بنده خدا هم سابقه خوبی داره امیدوارم نینتندو را به دوران اوجش برگردونه و این میراث را حفظ کنه

  ۰ ۰
 4. ریاست بخش امور مالی و منابع انسانی کمپانی پوکِمان رو توی کارنامش داشته :۱۵:
  واقعاً اتخاب به جا و درستی بود ;)

  ۰ ۰
 5. Farbod گفت:

  امیدوارم این بتونه مثل رئیس قبلی نینتندو بتونه نینتندو رو موفق تر از اینی که هست بکنه آدم خوبی رو انتخاب کردن لایق ریاست هست

  ۰ ۰