اطلاعات جدیدی از مناطق موجود در Metal Gear Solid V منتشر شد

توسط محمد احمدی در ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ , ۲۰:۵۵

پیش‌ازاین اعلام‌شده بود که داستان بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در مناطق مختلف جهان جریان خواهد داشت و از بین این مناطق، ما از چند منطقه آن مانند آفریقا و یا افغانستان آگاهی داشتیم. حال فروشگاه Gamestop به‌تازگی در صفحه فروش این عنوان در وب‌سایت خود اقدام به ارائه توضیحاتی در رابطه با داستان بازی کرده است، بدون توجه به این موضوع که این اطلاعات هنوز توسط خود سازندگان هم منتشرنشده بود.


بخش بزرگی از داستان بازی در افغانستان جریان خواهد داشت و دلیل حضور Snake در این کشور، جلوگیری گروه آمریکایی the Patriots از دست‌یابی به سلاحی است که حتی گمان می‌رود که از Metal Gear ها هم خطرناک‌تر باشد. با توجه به توضیحات ارائه‌شده توسط Gamestop، می‌توان فهمید که داستان بازی در دو کشور روسیه و آمریکا نیز روایت خواهد شد. با در نظر گرفتن زمان به ای که در دوره جنگ سر رخ می‌دهد، دیدن این دو کشور در این بازه زمانی بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد. این موضوع با اظهارات سازندگان در رابطه با طولانی بودن بخش داستانی بازی نیز همخوانی دارد. همان‌طور که میدانید قبلاً اعلام‌شده بود که بخش داستانی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain از دیگر نسخه‌های این سری طولانی‌تر خواهد بود.

همچنین Ken-ichiro Imaizumi نیز امروز در صفحه شخصی توییتر خود اعلام کرد که نام‌گذاری نیروهای هر بازیکنان در پایگاه مادر، به‌صورت خودکار صورت می‌گیرد.

عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در تاریخ ۱۰ شهریور به مقصد پلتفرم‌های PS3, PS4, XboxOne, Xbox360 و PC منتشر خواهد شد.

منبع : Gamingbolt

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “اطلاعات جدیدی از مناطق موجود در Metal Gear Solid V منتشر شد”

  1. MohamadMGSV گفت:

    معرکه هستش این بازی دیگه نمیدونم چی بگم ممنون بابت خبر :۱۵: :۱۵: :۱۵:

    ۰ ۰
  2. Meysam.B گفت:

    باید کلا این ۲۰روز و نیایم به سایت سر بزنیم که اطلاعات بازی همش اسپویل نشه واسم :(

    ۰ ۰