9 نظر

تماشا کنید : اولین ویدیوی لیک شده از گیم پلی HITMAN

توسط در3 سال پیش
 

به تازگی ویدئویی از گیم پلی عنوان HITMAN در فضای مجازی پخش شده است که پیشنهاد می شود هرچه زودتر به تماشای آن بپردازید. چرا که Square Enix در حال پاک کردن این ویدئو از سایت ها می باشد. این ویدیو مامور ۴۷ را نشان می دهد که در حال انجام ماموریتی است که بایستی در این ماموریت دو نفر را از بین ببرد؛ همچنین در این ویدیو می توانید به برخی از اسلحه های او نگاهی بیندازید، مانند : کلت صداخفه کن دار ، آچار ، سیم فیبری و برخی چیزهای دیگر.

همانطور که در ویدیو مشخص شده برای رفع مسئولیت در صفحه مشخص شده که بازی هنوز در حال توسعه است. پس به این نکته توجه داشته باشید و با ذهن باز به تماشای بازی بپردازید و زود قضاوت نکنید. چرا که بازی هنوز در مرحله ی آلفا قرار دارد و تا پایان کار و توسعه فاصله ی زیادی دارد و باید چیزهای بیشتری به بازی افزوده شود؛ پس این چیزهایی که در ویدئوی HITMAN مشاهده می کنید عملاً پایان کار نیست.

Hitman قرار است در ۸ دسامبر ۲۰۱۵ برای PS4 , Xbox One و PC منتشر شود و طبق تصمیم های Sqaure Enix بازی نه به صورت Early Access در دسترس خواهد و نه به صورت اپیزودیک منتشر خواهد شد؛ البته گفته شده که قرار است بیشتر ماموریت های بازی در سال ۲۰۱۶ به آن افزوده شوند. منتظر بازگشت مامور ۴۷ دوست داشتنی باشید.

شما می توانید در زیر این ویدیو را دانلود یا مشاهده نمایید :

[jwplayer mediaid=”131863″]

دانلود با کیفیت SD

مطلب مشابه ◄  اطلاعاتی درباره گوشی Meizu 16 منتشر شد

دانلود با کیفیت HD

 

شما باید ورود برای ارسال نظر