70 نظر

چرا نسخه PC عنوان Batman: Arkham Knight با این مشکل مواجه شد؟

توسط در3 سال پیش
 

با عرضه شدن عنوان  Batman: Arkham Knight بسیاری از طرفداران و فن های این سری به خریداری این عنوان پرداختند و ان دسته از افرادی هم که این بازی را پیش خرید کرده بودند بازی به موقع به دستشان رسید و کاملا از بازی دراضی بوده اند، ولی کسانی که این بازی را برای PC خریداری کرده بودند وضعیت بسیار متفاوتی از بقیه افراد داشتند.

این بازی بر روی کنسول ها عملکرد بسیار خوبی را به نمایش میگذارد ولی بر روی PC مشکلات بسیار زیادی در زمینه نورپردازی و افت فریم دارد که با استناد بر کسانی که عنوان مذکور را بر روی PC تجربه کرده اند این مشکلات تا حدی است که حتی نمیتوان وارد بازی شد و این موارد زمانی شدت میگیرد که شما به بتموبیل میرسید.

حال باید دید که علت این همه نارضایتی و وجود مشکلات ریز و درشت از کجاست؟

مشکل دقیقا آنجاست که Rocksteady بر روی نسخه کنسولی این عنوان تنها کار میکرده است و نسخه PC این عنوان بر عهده استودیو تازه کار و کم تجربه ای بنام  Iron Galaxy Studio بوده.

البته این به تنهایی نمیتواند علت خوبی باشد چون این شرکت قبلا بر روی نسخه PS3 عنوان DESTINY و نسخه PS VITA عنوان Borderlands 2 و کمک در پورت عنوان Batman: Arkham Origins دخیل بوده است.

همینطور که دیدید تمام عناوینی که این شرکت در ساخت انها دخیل بوده است برای نسل هفتم توسعه داده شده بودند و این اولین تجربه کاری آنها بر روی نسل هشتم بوده است پس این میتو.اند یکی دیگر از دلایل این مشکلات پیش آمده باشد.

مطلب مشابه ◄  مایکروسافت قول رونمایی‌ از بازی‌های جدید را در جشنواره XO18 داد

یکی دیگر از دلایلی که این عنوان به این مشکل دچار شده است تعداد نفراتی بوده اند که در پورت این عنوان دخیل بوده اند.

تعداد نفراتی که پورت این بازی را برای PC عهده دار بوده اند تنها ۱۲ نفر بوده که برای بازی ای با این حجم گرافیکی و جزییات بسیار کم و نامناسب است.

برای صحت این موضوع در ادامه با عکسی که مستقیما از تیتراژ پایینی این بازی گرفته شده همراه باشید:

11390062_10153057185473635_8109886400545156472_n

حال در فضای اینترنت توییتی پخش شده است و خبر از این میدهد که این شرکت فقط ۲ ماه زمان کار بر روی این عنوان را داشته و بقیه کار به شرکت دیگری با نام high voltage software بوده است.

original (1)

پس با این اوصاف میتوان نتیجه گرفت که تقصیر کار اصلی وارنر برادرز هست که افراد درستی را برای پورت این عنوان انتخاب نکرده است، و حتی وقت کافی هم برای این کار به آنها نداده است.

 

شما باید ورود برای ارسال نظر