5 نظر

E3 2015: اطلاعات جدیدی از عنوان Kingdom Hearts III منتشر شد

توسط در 3 سال پیش
 

کنفرانس Square Enix در E3 2015 بود که نمایش کوتاهی از عنوان Kingdom Hearts III بنمایش درآمد. البته در آن کنفرانس اطلاعات زیادی، یا بهتر بگوییم هیچ اطلاعاتی از این عنوان به انتشار نرسید، اما پس از کنفرانس شایعات مختلفی پیرامون تاریخ انتشار این عنوان در فضای مجازی منتشر شد. براساس یکی از شایعات، این عنوان پس از انتشار Final Fantasy XV، در سال 2016 میلادی منتشر خواهد شد. اما پس از این شایعات، مصاحبه ای با Tetsuya Nomura، کارگردان این سری بازی های Kingdom Hearts صورت گرفت و سوالات مختلفی پیرامون این عنوان پرسیده شد که یکی از مهمترین آنان درباره تاریخ انتشار این عنوان بود، که آقای Nomura اینطور پاسخ دادند:

ما با Square Enix به توافق اولیه رسیده ایم، اما الان نمیتوانم چیزی بگویم، البته ما برنامه ریزی کرده ایم که در تاریخ سوم ماه نوامبر اطلاعات جدیدی را از این عنوان منتشر کنیم.

با این صحبت ها اینطور که پیداست، طرفداران سری بازی های Kingdom Hearts حالا حالاها باید تا ماه نوامبر صبر کنند که بر اساس گفت های Tetsuya Nomura در آن زمان اطلاعات مهمی از بازی منتشر می شود که احتمالا درمورد تاریخ انتشار این عنوان هم اطلاعاتی منتشر خواهد کرد.

 

شما باید ورود برای ارسال نظر