هم اکنون برای دریافت نسخه بتای The Division ثبت نام کنید

توسط محمد شیرازی در ۳ تیر ۱۳۹۴ , ۱۱:۴۱

بعد از مدت ها انتظار، بلاخره Ubisoft امروز بخش ثبت نام را برای آن دسته از کاربران Xbox که مایل به دریافت نسخه ی بتای عنوان مورد انتظار Tom Clancy’s The Division هستند، باز کرد. از آنجایی که ظرفیت محدود است، کاربرانی که زودتر ثبت نام می کنند در اولویت قرار دارند.
نسخه ی بتای The Division دی ماه امسال بطور اختصاصی فقط برای کاربران Xbox در دسترس قرار می گیرد. خبری هم از نسخه های مخصوص PS4 و PC نیست و کاربران این دو پلتفرم باید تا زمان لانچ رسمی بازی در ۱۸ اسفند امسال، برای تجربه ی این عنوان بزرگ صبر کنند.
البته نسخه بتای The Division رایگان نخواهد بود و برای دریافت آن حتما باید ابتدا بازی را پیش خرید کنید. برای اینکار میتوانید بهThe Division Betaمراجعه کنید و ضمن پیش خرید کردن بازی، در خواست خود برای دریافت نسخه ی آزمایشی این عنوان را نیز ثبت کنید.
Tom Clancy’s The Division یک عنوان شوتر آنلاین است که از المان های RPG هم بهره می برد. در بخش آنلاین بازیکنان از دو مود co-op و PvP play بر خوردار خواهند بود. همانطور که گفتیم این عنوان اسفند ماه امسال برای پلتفرم های PC، PS4 و Xbox One لانچ خواهد شد.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “هم اکنون برای دریافت نسخه بتای The Division ثبت نام کنید”

 1. Llama Lord گفت:

  من نتم یاری نکرد اخبار این بازی رو درست تصویری پیگیری کنم، دوستان انتظار کیفیت خوب میشه داشت از این عنوان یا افت داشته؟

  ۰ ۰
  1. reza_only گفت:

   انتظار کیفیت خوب میشه داشت یا افت داشته دو چیز مجزاست. وسط یا نمیزارن :۱۲: تنها چیزی که فعلا میشه در موردش نظر داد گرافیکه که اونم انقدر قوی هست که اگه افت هم بکنه بازم میشه گفت از نظر گرافیکی چیزی کم نداره.

   ۲ ۰