دنباله‌ی معنوی Banjo-Kazooie معرفی شد

توسط رضا عباسی در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ , ۲۰:۰۰

با Yooka-Laylee آشنا شوید! این، نام دنباله‌ی معنوی عنوان دوست داشتنی استودیوی Rare یعنی Banjo-Kazooie است که در حال حاضر در استودیوی انگلیسی Playtonic Games در دست ساخت قرار دارد.

بسیاری از اعضای تیم اصلی Banjo-Kazooie در Rare در حال کار بر روی Yooka-Laylee می‌باشند؛ از جمله طراح شخصیت‌ها، Steve Mayles. او که شخصیت‌های Banjo و Kazooie را طراحی کرده بود، در وبسایت بازی گفته است که شخصیت‌های Yooka و Laylee، نوآورانه‌ترین شخصیت‌هایی هستند که تا کنون خلق کرده است.

Yooka یک سوسمار و  Laylee یک خفاش است. Yooka می‌تواند از زبان درازش به عنوان یک قلاب استفاده کند و Laylee نیز می‌تواند او را بلند کرده و پرواز کند؛ البته نه برای مسافت طولانی. این همکاری شخصیت‌ها شباهت بسیاری به گیم‌پلی Banjo-Kazooie دارد؛ جایی که Banjo (یک خرس) و Kazooie (یک پرنده) از توانایی‌های خود استفاد می‌کردند تا پزل‌ها را حل و مراحل را رد کنند.

Playtonic، ناشر موقت Yooka-Laylee است و قرار است امروز کمپین Kickstarter را برای بازی راه اندازی کند. بازیکنان می‌توانند بازی را با قیمت ۱۵ دلار پیش خرید کنند و Playtonic برای کسانی که مبلغ بیشتری بپردازند هدایای مختلفی از جمله ساندترک، آرت‌بوک و نسخه‌ی ویژه‌ی “۶۴ بیتی” بازی.

اگر Kickstarter بازی موفق شود، Yooka-Laylee برای پلتفرم‌های  PC و Mac و همینطور  Xbox One, PlayStation 4, و Wii U عرضه خواهد شد. البته ممکن است تمام این نسخه‌ها همزمان عرضه نشوند و عرضه‌ی هرکدام بستگی به میزان موفقیت  Kickstarter خواهد داشت.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “دنباله‌ی معنوی Banjo-Kazooie معرفی شد”

  1. Déjà vu گفت:

    “او که شخصیت‌های Banjo و Kazooie را طراحی کرده بود، در وبسایت بازی گفته است که شخصیت‌های Yooka و Laylee، نوآورانه‌ترین شخصیت‌هایی هستند که تا کنون خلق کرده است”
    خداوکیلی Laylee کپی برگردون استیچ-ـه، با فرق اینکه بال های خفاش داره.
    Yooka هم که سونیکه سبزش کرده.

    ۴ ۰