۲K Australia سازنده Boarderlands The Pre-Sequel تعطیل شد

توسط فرشاد خرمی در ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ , ۱۳:۴۲

۲K Games خبر تعطیلی سازنده Boarderlands The Pre-Sequel را که در کانبرا پایتخت استرالیا فعال بود تایید کرده است.

«تایید می کنیم که برای تعطیلی ۲K Australia وارد عمل شده ایم تا بتوانیم هزینه ساخت بازی ها را بهتر مدیریت کرده و بازدهی تیم هایمان را بهبود ببخشیم.» این جمله را ناشر بازی در بیانه ای در این رابطه گفت و اضافه کرد: «به خاطر همکاری این استدیو در چندین پروژه ۲K از آن ها قدردانی می کنیم و با کارکنانی که تحت تاثیر تعطیلی این استدیو بی کار شده اند همکاری خواهیم کرد تا هر جا امکان داشته باشد فرصت های شغلی جدیدی در اختیارشان قرار دهیم.»

منبعی به کوتاکو خبر داده است که اعضای این شعبه در تلاشی برای جذب استعدادهای جدید به استدیو ابتدا قرار بود به ملبورن منتق شوند. ظاهرا این موضوع باعث شده است بسیاری از اعضای رده بالای استدیو به دلیل عدم تمایل به جابه‌جایی تیم را ترک کنند که ممکن است در تصمیم ۲K برای بستن شعبه استرالیایی دخالت داشته باشد.

به گفته کوتاکو ۲K استرالیا که در سال ۲۰۰۰ فعالیت خود را شروع کرد، آخرین استدیوی سازنده بازی های AAA در این کشور بوده است و ظاهرا هزینه های ساخت بازی در استرالیا را باید عامل اصلی بسته شدن این شعبه دانست.

یوروگیمر اشاره می کند که هم اکنون سازنده اصلی سریع بوردرلندز، Gearbox، برای ساخت قسمت سوم سری در حال استخدام نیرو است و شاید یکی از فرصت های شغلی که ۲K به آن اشاره کرده است در همین استدیو باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: