با آپدیت Destiny امکان قفل کردن تجهیزات فراهم می شود

توسط فرشاد خرمی در ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ , ۱۴:۳۲

هنوز تاریخ انتشار آپدیت ۱.۱.۲ برای Destiny مشخص نیست، اما بانجی سازنده پرآوازه بازی، سه قابلیت جدیدی را که آپدیت جدید قرار است به این شوتر اول شخص آنلاین اضافه کند معرفی کرد.

با نصب این آپدیت، بازیکنان به زودی قادر خواهند بود در فضاهای اجتماعی بازی نیز از قبیل The Tower کلاه خود را به سر بگذارند، امکان قفل کردن تجهیزات در اینونتوری برای جلوگیری از پاک شدن تصادفی آیتم ها اضافه خواهد شد و در آخر این که سیستم یافتن فشنگ های ویژه و سنگین در وضعیت نفر به نفر Crucible دچار تغییراتی می شود.

هدف از قفل کردن آیتم های اینونتوری صرفا این است که خود یا بچه ها به اشتباه چیزی را پاک نکنید. این کار به سادگی و با فشردن استیک سمت راست گیم پد انجام می شود و بنابرین اگر کسی کنترل حساب شما را بدست بگیرد، به سادگی می تواند تجهیزات را از قفل خارج کرده و پاک کند.

پس از نصب آپدیت Destiny در وضعیت Crucible مهمات سنگین (heavy ammo) در تعداد و مکان های کمتری نسبت به گذشته ظاهر شده و برداشتن آن ها نیز به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.

بازیکنان زودتر از گذشته از وجود این مهمات مطلع می شوند و شعاعی که اگر اعضای تیم در آن قرار بگیرند مهمات سنگین به آن ها نیز تعلق خواهد گرفت افزایش یافته است. در عوض، زمان تحویل گرفتن این مهات محدود شده است و اگر برای مدتی هیچ کس اقدام به تحویل گرفتن آن نکند، از محیط ناپدید خواهند شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “با آپدیت Destiny امکان قفل کردن تجهیزات فراهم می شود”

  1. DaRkLoRd گفت:

    خیلی خوبه به شدت منتظر این اپدیتم کار امده اونم نافرم ایول یکی از بهترین شوتر های انلانی که بازی کردم دمه بانجی و اکتیویزن و البته سونی گرم :ps: :15:

    ۰ ۰