آپدیت آوریل Halo: Master Chief Collection به زودی عرضه می شود

توسط امیر پدرام در ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ , ۱۹:۵۳

عنوان Halo: Master Chief Collection در سال ۲۰۱۴ برای Xbox One عرضه شد و تا هم اکنون پشتیبانی تیم سازنده ی آن یعنی ۳۴۳ Industries ادامه دارد. تیم توسعه دهنده اعلام کرده است که در بروز رسانی جدید Halo: Master Chief Collection قابلیت های جدیدی افزوده خواهد شد و  لیست بازی جدیدی برای حالت ۲v2 یا تیم دونفره در نظر گرفته است؛ همچنین قرار است ویژگی های جدیدتری نیز به نسخه ی Xbox One افزوده شود.

حالت Team Doubles هم اکنون در Halo: Master Chief Collection در دسترس است و به بازیکنان این اجازه را می دهد که در عنوان های Halo 2 Classic , Halo 2 : Anniversary , Halo 3 و Halo 4 به صورت ۲ به ۲ بازی کنند. همچنین ۳۴۳ این نکته را تایید کرد که در نظر دارد گزینه هایی برای رای گیری را اضافه کند تا با استفاده از رای کاربران حالت های مختلف بازی را بهبود بخشد.

در ادامه ۳۴۳ اضافه کرد که قرار است ماموریت های تیمی اختصاصی جدیدی در هفته ای که پیش رو داریم معرفی شوند. هنوز این ماموریت ها تایید نشده اند ولی ممکن است این لیست جدید شامل ماموریت های پایه ای بازی مانند حالت های Capture the Flag و King of the Hill باشد. در این میان تیم توسعه دهنده گفت که درحال برنامه ریزی است تا SWAT را برگرداند.

در نهایت ۳۴۳ در مورد وضعیت آپدیت آوریل Halo: Master Chief Collection نکاتی را ارایه نمود. تیم توسعه هم اکنون در حال آزمایش های نهایی و تست های پایانی برای این بروز رسانی جدید است که بخشی از آن در مورد رنکینگ و سیستم رتبه بندی بازی می باشد. جزییات جدید و همچنین جریمه های جدید به زودی اعلام خواهند شد و این بروز رسانی در تاریخی نامشخص در ماه آوریل منتشر خواهد شد. 2622741-gamescom-2014-halo-2-anniversary-first-person-sanctuary-perch

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “آپدیت آوریل Halo: Master Chief Collection به زودی عرضه می شود”

  1. ممنن ععااششقق hhhhaaaalllloooo هستم :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :۱۵: :xbox: :xbox: :xbox: :xbox: :xbox: :xbox: :xbox: :xbox: :xbox: :xbox: :xbox: :xbox:

    ۰ ۰
  2. ViperX گفت:

    مایکروسافت باید اینو تا زمان انتشار هیلو ۵ نگه داره تا به یه بهانه ای باندلهای جدیدش فروش برن!

    ۰ ۰