GhostBusters_dbazi

Capcom برای بررسی نسخه جدید Ghostbusters به دنبال آزمایش کننده است

توسط امیر پدرام در ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ , ۰۹:۳۴

با توجه به پستی که اخیراً در بلاگ Capcom گذاشته شده است، این شرکت به دنبال آزمایش کنندگان یا تسترهایی می باشد تا عنوان جدید GhostBusters را که قرار است برای iPhone منتشر شود را آزمایش و بررسی کنند.

کپکام توضیح می دهد :

استدیوی Beeline به دنبال اشخاصی است تا برای تجربه ی نسخه بتای GhostBusters که قرار است برای iPhone منتشر شود، داوطلب شوند. اگر به این کار علاقه مند هست از طریق این صفحه این بررسی را دنبال کنید.

برای آزمایش بازی ابتدا باید به چند سوال پاسخ دهید. سوالات پایه مانند ( جنسیت، سن ، میزان تحصیلات، وضعیت شغلی) و همچنین چندین سوال در مورد عادات شما درباره ی بازیهای موبایل.

همچنین از شما پرسیده می شود که درحال انجام چه بازیهایی هستید، که با استناد به عنوان های Puzzle & Dragon, Heroes of Dragon Age, Avengers Alliance, Clash of Clans, The Simpsons: Tapped Out, and Marvel Puzzle Quest می توانید به آن پاسخ دهید یا می توانید به بازی دیگری اشاره کنید. همچنین این سوال از شما پرسیده می شود که روزانه چقدر زمان صرف بازیهای موبایلی می کنید و همچنین در چه مواقعی بیشتر به بازی کردن می پردازید.

عنوان GhostBusters توسط Beeline در حال توسعه است که هم اکنون این استدیو عنوان دیگری از GhostBusters که در سبک دفاع از قلعه ( Tower Defense ) است را در فروشگاه اپ استور قرار داده است.

اگر شما به تمامی سوالات پاسخ دهید سپس از شما درخواست می شود تا ایمیل خود را وارد کنید تا اگر به صورت شانسی ایمیل شما انتخاب شد بتوانید در آزمایش نسخه بتای این بازی سهیم شوید. هم اکنون دو فیلم GhostBusters دیگر در حال ساخت است که یکی از آنها تمامی شخصیتهای اصلی آن زن می باشند و در دیگری تمامی شخصیت های اصلی مرد می باشند.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “Capcom برای بررسی نسخه جدید Ghostbusters به دنبال آزمایش کننده است”