Dirt3

Dirt 3 بالاخره به SteamWorks پیوست

توسط امیر پدرام در ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ , ۰۰:۰۱

عنوان Dirt 3 بالاخره Games for Windows Live را رها کرد و به SteamWorks ملحق شد، و توسعه دهنده ی این بازی یعنی Codemasters برای تشکر از بازیکنان که این یک سال صبر کردند، بازی آنها را به نسخه ی Complete Edition ارتقا می دهد که شامل تمامی DLC های منتشر شده برای Dirt 3 نیز می باشد.

اگر شما از نسخه ی GFWL این عنوان بهره می برید از هم اکنون می توانید Dirt 3 را در Steam Library خود بیابید. اگر نسخه ی فیزیکی بازی را خریداری نموده اید می توانید آن را از استیم بازخرید کنید یا به اصطلاح Redeem کنید تا نسخه Complete Edition را در اختیار بگیرید.

شما هنوز نسخه ی اصلی Dirt 3 را در Steam Library خود در اختیار دارد و Codemasters می گوید کهبازی کاملاً فعال و سالم است و می توانید به بازی کردن بپردازید. متاسفانه ذخیره ی بازی شما فعال نیست و نمی توانید Save های خود را به نسخه ی Complete Edition انتقال دهید.

Codemasters می گوید :

به خاطر اینکه دو نسخه با هم سازگار نیستند Save بازی شما انتقال پیدا نخواهد کرد. ما می دانیم که این خیلی بد است و ما به خاطر آن متاسفیم ولی این اتفاق اجتناب ناپذیر بود.

برخی از بازیکنانی که Dirt 3 را از فروشگاه Games for Windows Live خرید کرده اند اظهار داشته اند که برای بازخرید کردن از استیم دچار مشکل شده اند. Codemasters اعلام کرد که در پی حل مشکل است و خبر آن را در هفته ی آینده اعلام خواهد کرد. همچنین برخی از بازیکنان اعلام کرده اند زمانی که بازی را شروع می کنند فرمان دچار مشکل می شود و قفل می شود که در بابت این موضوع Codemasters از آنان خواسته تا اطلاع بیشتری در این صفحه ارایه دهند.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “Dirt 3 بالاخره به SteamWorks پیوست”

  1. Mohamad javad گفت:

    منسوخ نشد این!!؟ چهارو بدید دیگه البته خبرم منسوخ بود!! ولی واقعا بازی خوبی بود کلا تو این سبک چیز چشم گیر دیگه ایی ندیدم.

    ۴ ۰
  2. Save رو که نمی توان انتقال داد چه فایده :17:

    ۱ ۰