بازی The Legend of Zelda Wii U امسال منتشر نخواهد شد

توسط فرشاد خرمی در ۸ فروردین ۱۳۹۴ , ۱۲:۴۹

بازی The Legend of Zelda Wii U یکی از مورد انتظار ترین عناوین Wii U امسال منتشر نخواهد شد. تهیه کننده این سری آقای Eiji Aonuma اخیرا در ویدئوی جدیدی در رابطه با روند تولید این عنوان، خبر از تاخیر آن تا ۲۰۱۶ داد و نینتندو نیز در توییتر اشاره کرده است که نمایشی از بازی در مراسم E3 امسال روی پرده نخواهد رفت.

این در شرایطی است که آقای Aonuma دسامبر سال گذشته گفته بود The Legend of Zelda Wii U سال آینده (۲۰۱۵) برای این کنسول نسل جدید عرضه می شود. به نظر می رسد از آن جا که این اولین بازی کاملا جهان-باز متعلق به سری زلداست، سازندگان فرصت بیش تری برای تکمیل کردن گیم پلی بازی نیاز دارند.

در طول این سه ماه گذشته، همچنان که تیم به طور مستقیم آزادی کاوشگری را که در هیچ یک از بازی های زلدا تا به امروز وجود نداشته تجربه کرده است، ما چندین فرصت جدید برای [بهبود گیم پلی] پیدا کرده ایم. همین طور که تلاش کردیم این فرصت های جدید را در بازی به واقعیت تبدیل کنیم، مدام ایده های جدیدی به وجود آمد. اکنون احساس می شود ما پتانسیل ساخت چیزی را داریم که از انتظارات خود من فراتر خواهد رفت.

ما دیگر انتشار بازی در ۲۰۱۵ را اولویت خود قرار نمی دهیم. در عوض اولویت ما ساخت بهترین و کامل ترین بازی زلداست. امیدوارم بتوانم با استفاده از این زمان اضافی The Legend of Zelda Wii U را به بازی تبدیل کنم که پاداش صبوری شما را بدهد.

دیدگاه
۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

4 Replies to “بازی The Legend of Zelda Wii U امسال منتشر نخواهد شد”

 1. king گفت:

  تاخیر ها به نینتندو هم سرایت کرده :۲۳:

  ۰ ۰
 2. تاخیرا اگه برای بهتر شدن بازی باشه خوبه دیرتر بیاد تا زودتر و یه بازی ناقص باشه…..واین اولین تجربه ای تیم سازنده ای زالدا از بازی کاملا جهان باز است و کار عاقلانه ای که بازی رو دیرتر عرضه کنن و بازی کاملی بدن….و به نظر من به خاطر بازی هایی غولی همچون بتمن و ویتچر بازی رو انداختن واسه سال بعد :|

  ۱ ۰
 3. the director گفت:

  یکی از شانس های گوتی رفت واسه ۲۰۱۶
  حیف… رقابت خوبی میشد با بتمن و ویچر و متال و فاینال..
  آنچارتد و زلدا… چه سالی بشه ۲۰۱۶

  ۰ ۰
 4. اگه با این تاخیر ها متاش بالای ۹۰ نشه خودمو خفه میکنم :17:

  ۰ ۰