توسعه‌دهنده‌ی بزرگی برای بازی Pillars of Eternity در دست ساخت قرار دارد

توسط فرشاد خرمی در ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ , ۱۶:۳۶

توسعه‌دهنده‌ی بزرگ و قابل توجهی برای نقش‌آفرینی ایزومتریک Pillars of Eternity در دست ساخت قرار دارد. درحالی که بازی اصلی آخر هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد و Obsidian آماده‌سازی های نهایی را برای انتشار بازی انجام می‌دهد، این استدیو تیم کوچکی را برای ساخت DLC بزرگی برای بازی مامور کرده است.

تهیه‌کننده‌ی اجرایی و برنامه‌نویس ارشد بازی Pillars of Eternity آقای آدام برنیکی در قالب یک AMA در ردیت، گفته است از نظر وسعت، این DLC قرار است با توسعه‌دهنده‌ی محبوب Tales of the Sword Coast که برای Baldur’s Gate، نقش آفرینی به یادماندنی دهه‌ی نودی بایوور، منتشر شد برابری کند:

در پی ساخت توسعه‌دهنده‌ای هستیم که از نظر وسعت با Tales of the Sword Coast برابری می‌کند. چیز زیادی در مورد آن نخواهم گفت چون در مراحل اولیه‌ی تولید قرار دارد، اما تیم کوچکی را مامور کرده‌ایم تا روی محیط‌ها و منطقه‌ها کار کنند درحالی که بقیه‌ی اعضای تیم روی شیپ بازی تمرکز کرده‌اند. در چند ماه‌ آتی خصوصیات بیش‌تری از این DLC معرفی خواهیم کرد.

Obsidian اشاره کرده است که پس از اتمام کار این DLC، قصد ساخت دنباله‌ای را برای Pillars of Eternity دارد و همچون قسمت اول، به کیک استارتر برای تامین هزینه‌ی ساخت بازی امیدوار است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: