مسابقه گیگابایت

مسابقه گیگابایت شما را به Computex می برد!

توسط A F در ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ , ۱۲:۴۲

پر جایزه ترین مسابقه گیگابایت (که تا به حال در Hwbot.org میزبانی شده است) تحت عنوان GIGABYTE Z97 – X99 BIG XTU Challenge شروع شد.

BIG XTU Challenge این شانس را به کاربران می دهد تا سیستم های خود را برای انجام یک بنچمارک مشخص یعنی Intel XTU آزمایش کنند و با ثبت کردن امتیاز در HWBOT به قصد رسیدن به”امتیاز هدف” که در حال حاضر مخفی می باشد، ضمن جمع کردن امتیازات بیشتر و برنده شدن جوایز نقدی می توانند برنده جایزه سفر به شهر تایپه و شرکت در نمایشگاه کامپیوتکس به همراه گیگابایت باشند.

شرکت کنندگان می توانند مهارت و نتایج خود را در دو قسمت اصلی X99 و Z97 به نمایش بگذارند که این مسئله باعث راحتی کاربران برای شرکت در این مسابقه خواهد شد. جوایز اصلی مسابقه گیگابایت هم شامل ۴۰۰۰$ جوایز نقدی، ۴ عدد مادربورد حرفه ای گیگابایت و در نهایت هم مهمترین جایزه این مسابقه، سفر به تایپه تایوان و بازدید از بزرگترین نمایشگاه کامپیوتری جهان Computex می باشد.

مسابقه گیگابایت از چهار بخش تشکیل شده که هر کدام از آنها بصورت جداگانه ۱۰ امتیاز هدف دارند که بعد از ثبت شدن امتیازات کاربران ، نمایان خواهد شد. البته محدوده تقریبی امتیازات هدف برای راهنمایی شرکت کنندگان اعلام خواهد شد. بنابراین استراتژی شما باید ثبت کردن تعداد امتیازات بیشتر در محدوده اعلام شده باشد، تا شانس بیشتری برای برابری با امتیازات مخفی شده داشته باشید. در نهایت هم شرکت کنندگانی که موفق به زدن امتیازهای هدف بیشتری می شوند با جمع آوری امتیازات در جدول مسابقات می توانند شانس خود را برای  برنده شدن جایزه اصلی و یا جوایز نقدی  افزایش دهند.

مسابقه گیگابایت

مسابقه گیگابایت

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “مسابقه گیگابایت شما را به Computex می برد!”

 1. masterezi0zzz گفت:

  جایزه دوم از همه بهتره :۲۴:

  ۱ ۱
 2. Link گفت:

  تشکر
  پس یعنی فقط کسایی که مادربردهای سری Z97 یا X99 را دارند می تونن تو مسابقه شرکت بکنند؟ :!: :20:

  ۱ ۱