8 نظر

تماشا کنید: Alien Isolation با وضعیت دید سوم شخص

توسط در4 سال پیش
 

Alien Isolation، یکی از موفق ترین بازی های ژانر ترس و بقا از سری بیگانه، با دوربین اول شخص منتشر شد اما کریتیو اسمبلی وضعیت دوربین سوم شخص را نیز در فرایند ساخت بازی تست کرده است.

Alistair Hope کارگردان طراحی بازی در پنلی با عنوان “ایجاد ترس در Alien: Isolation” در جریان GDC، ویدئویی از وضعیت دید سوم شخص را در این بازی به نمایش گذاشت. دیستراکتوید با فیلم برداری از روی نمایشگر ویدئوی مذکور را منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید.

به گفته آقای Hope، از ابتدا فرض بر آن بود که این بازی اول شخص باشد، از طرفی این مسئله که تعداد قابل توجهی از عناوین موفق در این سبک همچون Resident Evil و Silent Hill از وضعیت دید سوم شخص بهره می برند، می توانست برای شناخته شدن Isolation به عنوان یک بازی ترس و بقا خطر آفرین باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتند بازی را با دید سوم شخص نیز تست و عواقب آن را بررسی کنند.

اگرچه آقای Hope وضعیت دوربین سوم شخص را دوست داشتنی می داند، اما معتقد است این دید دوربین برای این بازی جوابگو نبود. وی مخصوصا آیتم حرکت یاب در این بازی را مانعی برای دید سوم شخص شمرده است. زیرا به نظر او نگاه کردن به کاراکتری که به حرکت یاب خود نگاه می کند چندان جالب نیست و ترجیح داده است بازیکنان خودشان مستقیما به حرکت یاب خیره شوند.

نظر شما چیست؟ ترجیح می دهید یک بازی ترس و بقا را با دید اول شخص تجربه کنید یا سوم شخص؟

مطلب مشابه ◄  سونی در نمایشگاه E3 2019 شرکت نخواهد کرد
 

شما باید ورود برای ارسال نظر