موضوع DLC پایانی Shadow of Mordor تقابل بین کلبریمبور و سائرون خواهد بود

توسط فرشاد خرمی در ۱ اسفند ۱۳۹۳ , ۱۳:۴۲

در آخرین DLC از Middle Earth: Shadow of Mordor، قرار است در لباس کلبریمبور داستان ساخت حلقه‌ی قدرت را ورق بزنیم. ماجرای این توسعه دهنده با عنوان The Bright Lord درست از زمانیکه کلبریمبور با حلقه‌ی قدرت از مردور گریخت شروع شده و با نبردی با خود سائرون پایان می‌یابد.

کارگردان طراحی بازی آقای Michael de Plater به گیم اسپات می‌گوید این DLC، نسبت به کمپین بازی اصلی بسیار دشوارتر خواهد بود؛ زیرا سائرون اینجا در اوج قدرت خود قرار دارد و ارک ها نیز در این دوره نیرومندتر و سازمان یافته تر عمل می‌کنند.

“با The Bright Lord توانستیم به مردور سفر کنیم در زمانیکه سائرون در اوج قدرت خود قرار دارد. در Shadow of Mordor او تازه برگشته است، مردور دچار هرج و مرج است، ارکها از همه طرف شورش می‌کنند و اوضاع از کنترل خارج است. ما توانستیم با The Bright Lord برگردیم و از ارکها ماشین های جنگ زبده و سازمان یافته‌تری ایجاد کنیم.”

اگر به Shadow of Mordor برگردیم، احتمالا به یاد دارید که نبرد پایانی با Black Hand عاری از جذابیت و هیبتی که از مبارزه‌ی نهایی انتظار داشتیم بود. اما نبرد با سائرون که به گفته آقای پلاتر شورانگیزترین و حماسی ترین بخش این DLC خواهد بود، قرار است کم و کاستی های مبارزه نهایی در کمپین اصلی را برطرف کند.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای The Bright Lord وجود ندارد اما انتظار می‌رود به زودی منتشر شود.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “موضوع DLC پایانی Shadow of Mordor تقابل بین کلبریمبور و سائرون خواهد بود”

 1. M.R.P گفت:

  من که از بازیش خیلی خوشم اومد و تا ۸۷ درصد تمومش کردم ! بنظرم تجربه جالبی بود و گیم پلی خوبی داشت اما داستان بنظرم کوتاه بود و زیاد پیچو خم نداشت و تنها سوپرایزش برای من این بود که کلبریمبور میتونست تالیون رو رها کنه ولی با دروغ گفت طلسم شدیم و و باید طلسمو بشکنیم ((دلم خنک شد اسپویل کردم :۲۴: ))
  گرافیک بازی روی pc بنظرم خوب بود من با تظیمات تقریبا بالا بازیش کردم و لذت بردم. در کل بازی خوش ساختی بود بنظرم و امیدوارم ادامه داشته باشه و مشکلات قسمت اولشو برطرف کنه!! درباره این دی ال سی هم مثل اینکه داستان بر میگرده به مبارزه قدیمی بین سائرون و کلبریمبور که توی بازی اصلی هم دربارش شنیدیم و صحنه هایی هم دیدیم ازش !!

  ۸ ۰
 2. DaRkLoRd گفت:

  واقعا بازی شاهکاری بود بی صبرانه منتظر این DLC جدیدم قبل از شنیدن این خبر میگفتم خوب میشد اگه جای کلبریمبور هم میشد بازی کرد چون داستان زندگیش خیلی جالب بود گروگان گیری خانوادش توسط Dark -Lord و ….

  ۲ ۰